wieści z hoteliku
Pimpi miał dzisiaj echo serca, poszło nawet nieźle, biorąc pod uwagę Jego charakterek. Generalnie jest dobrze, zmiany związane raczej z wiekiem i tarczycą, do kontroli na za jakiś czas. Przed zabiegiem i po musi dostać vetmedin przez kilka dni. Niestety, też jest gorsza wiadomość... jak Pimpi stał na stole bokiem do siedzącego przy usg weterynarza, to można było zobaczyć ząbki z innej perspektywy i jest podejrzenie dziąslaków, więc mozliwe że trzeba będzie puścić próbki na badanie hist-pat sam Pimpuś był naprawdę bardzo dzielny i nawet grzeczny jak na pimpusiowe standarty Niestety doszły też kolejne koszty za transport do lecznicy, itp.
kochani proszę o wsparcie