Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
Poker replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
w jakiej miejscowości jest domek? Może ja też będę godna zaufania? ;)Jak by co,to napiszcie na priva. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Poker replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
tu mała sunia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37964[/url] -
Sunia York przywiązana do płotu schroniska prosi o wsparcie Wrocław
Poker replied to medira's topic in Już w nowym domu
Kicia ,jesteście niesamowici,podziwiam. Nie każdy ma tyle siły i dobra w sobie. Czy na pewno nie ma bolów? Biega troszeczkę ? -
Rozkoszniaczek Bisio :loveu:,a ten z tyłu to faktycznie istny niedźwiedź :crazyeye:,piękny
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
za pusto się zrobiło u Bianki :evil_lol:,moze" los" coś przyniesie :eviltong:,dobrze by było ,bo ja mam takie dobre mleczko dla maluchów :evil_lol: A Mikado Jednooki z pewnością znajdzie domek.Rok temu juz byłby u mnie. -
dziękuję bardzo za zapoznanie się z wątkiem Lolka.Załozycielka wątku wyraziła zgodę na jego adopcję do Niemiec.Ja też czytałam dobre opinie o tej pani A.Dr.Wszystkim się nie dogodzi.Sorki za offa,ale tonacy chwyta sie brzytwy. Powodzenia życzę Bisiowi :lol:
-
- - Max - - niewidomy owczarek - 9 mies KOSZMARU - MA DOM !!!
Poker replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Poker replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna, :loveu: jakie ma[SIZE=5] [B][COLOR=Red]OGROMNE OCZY[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Red][COLOR=Black],widać ,że jest zadowolona :evil_lol:[/COLOR][/COLOR] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Poker replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
podsuwajcie inne bidy,trzeba wykorzystać każdą szansę :evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Poker replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
to dobrze,że jest takie połączenie zw Strykowem.Tak sobie myślę,że może kota w karton z dziurkami zapakować i dobrze zawiązany i z folią na spodzie i szmatkami,w razie siusiu,bo nie będzie problemu z oddawaniem kontenerka :evil_lol:Ale dłuuuugaśne zdanie mi wyszło :eviltong: -
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
Poker replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
i kto w końcu zabiera małą ? -
Jakoś mam dziwne wrażenie,że ktoś podpuścił Rozzaloną ,bo to pierwszy jej post i to od razu taki:angryy:Początkujące dogomaniaczki na ogół są bardziej nieśmiałe. Albo to stara dogomaniaczka ,która jest tchórzem i napisała pod nowym nikiem. Bez względu na to,która wersja jest prawdziwa,nie popisała się.Akurat trafiła jak kulą w płot. Niech robi co potrafi najlepszego dla zwierząt i nie oczekuje od innych osób pochwał.W końcu robi to tylko dla zwierzaków,jak my.
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
To świetnie :multi: ,kolejny maluszek ma domek.Biedaczek,pewnie ma chorobę lokomocyjną albo tak źle zniósł rozstanie z mamusią Bianką :-( -
Dziewczyny czy macie jakiś dobry kontakt z Niemcami? Pies z tego wątku spędza mi sen z oczu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77741[/url] Sorki za offa.
-
zdaję sobie sprawę,że pies może na tym ucierpieć.Ale pomaganiem tym biednym psiakom zabierając od włascicieli ,nie zapobiegamy dalszym tragediom. "Właściciele " czują sie jeszcze bardziej bezkarni i śmieją się z takich nawiedzonych jak my. OBŁĘD :angryy: Czasem trzeba ofiar , aby potem było ich mniej, to piszę tak ogólnie.