Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Bianka1 pewnie poszła spać ,bo ona wstaje o 5 rano.Ten jej przychówek nie pozwala jej spać dłużej.Musisz poczekać do jutra na rozmowę.
  2. dziwne rzeczy się dzieją na dogo dzisiaj :crazyeye: godzina nie ta,późniejsze posty wyskakują przed wcześniejszymi :crazyeye::crazyeye::roll:
  3. to jest [SIZE=5]KRÓL[/SIZE] , a nie królik,tylko gdzie ta korona?:crazyeye:
  4. lepiej,żeby taka zaraza nie wchodziła na to forum :mad:
  5. jak zwykle rewelacyjne opowiadanie Bartka.Ma rację chłopina ,że ma w nosie wasze czopki do d...,sami sobie zakładajcie,tez mi przyjemność:mad: Trzymaj się Edytko z tą bandą pięciorga i biednym Włodziem :loveu:
  6. podaj konto na jakie mam wpłacić pieniądze
  7. Dorothy,nie rób tego sama, :shake: weź jakiegoś mena :cool3:
  8. Izis,dziękuje za zainteresowanie.To nie jest do konca moja bida,ale ponieważ zadeklarowałam comiesieczne wpłaty i robię to,chcę jakos psu pomóc.Ogłoszenia w Wyborczej są bezpłatne,ale nie mam namiarów telef.na załozycielkę wątku :angryy: Sorki za offa,juz się poprawiam.
  9. domek jest na obrzeżach Lubina
  10. je tez się dołożę do transportu,jeźdźcie po nią w końcu :roll:
  11. fantastycznie:loveu:, a jak finanse Puszka ?
  12. Mimo wszystko smutne :-(,ale rozumiem.
  13. A tu jest coś dla Piracika :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9594468#post9594468[/url]
  14. choroba, jak po grudzie,ale potem bedzie juz tylko lepiej :lol:
  15. może przez pergamin i niezbyt gorącym żelazkiem,żeby druku nie zeżarło
  16. to dobrze,że jeszcze może cieszyć się życiem,a Wy nią. Ale jest to bardzo przykre :-(:-( ,jak się wie ,że kostucha nadchodzi:angryy:
  17. A czy one obie mają trafić do lovefigaro? Jeżeli tak ,to predzej czy później będą miały kontakt,a przecież dopóki ic nie wyciągnie się z "sanatorium" to i tak nie będzie wiadomo co im jest. Żeby uniknąć ryzyka,trzeba było dać je najpierw na niezapsiony tymczas, a to jest mało prawdopodobne. Ja też dołożę 30 zł do transportu.
  18. :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:,to nie do Dorothy tylko tych durnych ludzi i z powodu bezsilności .
  19. Jak tam finanse?czy mam jechać z pomocą na sygnale? :crazyeye:
  20. aż mi sie chciało zdjęcie wytarmosić,słodycz,te przymrużone oczęta :loveu:. Bardzo dobre są krople do oczu Mucokehl firmy Sanum, w aptekach ,które mają leki homeopatyczne.
  21. suuuuper i jeszcze ma moje ulubione imię :loveu:
  22. Koszmar :angryy: :angryy: :mad::mad::mad:,powinna zwrócić za te 120 km.Całe szczęście,że lusia nie trafiła do niej,bo by się potem okazało np.,że nie lubi jeździć w koszyku i co ??:mad: Całe szczęście ,że niunia nie rozumie :-( Dobrze,że jest jeszcze ten zapasowy domek :cool3:
×
×
  • Create New...