Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. 5. ZARA Bluzka, kolor jak na drugim zdjęciu. stan bdb, r. L CW 8 zł 6. Koszulka raczej chłopięca/ męska, bawełna, cienka , stan bdb., r.M CW 8zł
  2. 3.ZROBIę lepsze zdjęcia Piękny, bardzo oryginalny płaszcz na czerwonej podszewce, 60 % wiskozy, rodem z Włoch, można prać ręcznie, z metki r. M, wg mnie 36, stan bdb CW 50 zł 4.Koszulka raczej chłopięca/ męska, bawełna, cienka , stan bdb., r.M CW 8zł
  3. 1. Ella D, prześliczny, niespotykany płaszcz, 50 % wełny, flausz, wyszywane kwiaty, na podszewce, są szlufki ,ale nie ma paska, który nie jest konieczny. Stan bardzo, r. 36 W pasie 80 cm CW 50 zł _Aga_ CW 2. VERO MODA letnia kurteczka na podpince, cienka, rozmiar XL, na lewym przodzie mikroskopijna niteczka. CW 8 zł
  4. wstępne rozliczenie _Aga_ nr 1 za 50, 10 za 22,5, 47 za 10, 50 za 15 = 98 zł AlfaLS nr 32 za 25 Aldrumka nr 51 za 10 Elf i Mango nr 29 za 22,5, 38 za 7,5, 39 za 30 = 60+ 1 = 61 zł Ellig nr 27 za 24 Gruba Berta nr 26 za 15 Jo37 nr 42 za 12 magenka1 nr 22, 23, 24x2 po 14 = 56 Nesiowata nr 44 za 10 ona03 nr 16 za 10, 55 za 45 = 55+ 5 nadpł.= 60 zł Perełka1 nr 13 za 8, 46 za 15 UlaFeta nr 53 za 15 -------------------------- razem: 401 zł = po 200,50 zł dla każdej suni.
  5. Zasady bazarku Zakupy w drodze licytacji, opcja KT możliwa , gdy oferta przebije o 50 % aktualną cenę. na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki pokrywa kupująca. Możliwość wysyłki rejestrowanej PP lub In Postem lub odbioru we Wrocławiu Mogę łączyć przesyłki dla kilku osób i z kilku bazarków
  6. Witam na bazarku poświęconym moim dwóm podopiecznym dziewczynkom. Nuri jest już bardzo duża, waży ok. 14 kg, a dopiero dobija do 5 miesięcy. Je jak konik. Koszt hoteliku 700 zł/ miesiąc + wet. Po przyjeździe I teraz https://www.dogomania.com/forum/topic/362594-teraz-ma-imię-nuri-sunia-o-dwóch-twarzach-dla-koneserów-w-hoteliku-na-moim-utrzymaniu/ Dunia ma ok. 8. miesięcy, jest goła i wesoła. Koszt 650 + wet+ spa. Na wsi teraz https://www.dogomania.com/forum/topic/362817-dunia-kolejna-sunia-w-hoteliku-pod-moją-opieką/
  7. Można kupować o każdej porze.
  8. To prawda. Dodałam trochę zdjęć , zmieniłam na Warszawę Białołękę i wyróżniłam na miesiąc.
  9. Już ciemno. Moje futrzaki czekają na kolację.
  10. Ja też. Dunia miala dzis USG. Na szczęście nie jest w ciąży jak jej siostry.
  11. Potwierdzam wpłatę 600 zł na moje konto. Jeszcze raz bardzo dziękuję Jo237 i wpłacającym. W kupie siła, z przewagą siły
  12. Ja nigdy nie pozwalałam na Jasia do rtg czy USG. Weci nadużywają usypiania dla własnej wygody.
  13. Dom brzmi interesująco. Nuri jest łagodna, ale jak zareaguje na małe zwierzaki, szczególnie kurę, trudno powiedzieć. Może chętna by zadzwoniła do mnie?
×
×
  • Create New...