Pewnie, że pamietamy o Staruszku........i dlatego podnoszę......zobaczymy co przyniesie nam piątek....ale czyż w Staruszku nie można się zakochać od pierwszego wejrzenia??
Zobaczycie, że będzie dobrze..........nie ma innej opcji.
Obym nie zapeszyła....tfu...tfu..