[quote name='jusstyna85']Mam dla niego domek, pisałam do AgusiTerrierki na gadu,ale ona nie odpisuje.Ktoś wie dlaczego? Musze dać tej Pani odpowiedź do jutra.[/quote]
Justyna sprawdź Agusie na mapie dogo....może tam podała swój numer telefonu.
A co do odpowiedzi tej pani to wydaje mi się, że trzeba powiedzieć iż psiak jest nadal do adopcji....w końcu po to jest ten wątek i szuka się domku dla boksia.
A czy domek jest sprawdzony :roll: