[quote name='mestudio']Ziutka nie podpadaj. Nie wiem czy wiesz, ale żaby się już pojawiły. I to już sporo. Jakby co to już możesz się u nas pojawiać.
A jak będziesz niegrzeczna to wyśle Ci w paczce.
[IMG]http://www.rotfl.com.pl/data/media/228/zaba2.gif[/IMG]
[/QUOTE]
Nic mi nawet nie wspominaj o żabolach! U mnie też tego pełno, jedna na drugiej siedzi i się kopulują :evil_lol:
[quote name='mestudio']Tamten avatarek był z kotem którego nie już nie ma. On zostanie w naszych sercach i nie trzeba go stale wspominać.
TZmestudio[/QUOTE]
Przeca wiem, że już kociaka nie ma...ale zawsze możesz wstawić waszego innego zwierza :) np. Foka :loveu: a że macie dużo zwierzaków, to mozesz co tydzień zmieniać fotki, tak jak ja banerki :diabloti: