[quote name='missiaa']Do adopcji z takich małych szczeniaków został:
A tak swoją drogą Ziutka patrzę na psiaki które umieściłam na wątku bazarkowym (tam gdzie wykupiłaś dla naszych psiaków 12 pakietów).
I dzięki Twojej pomocy kilka psiaków znalazło dom :) Dziękuję:)
Bo z ogłoszonych 12 psiaków te już mają dom: Alma, Pola, Nori, Korek. Alma i Pola to dorosłe suczki więc to ogromny sukces, bo jeśli są adopcje to praktycznie tylko szczeniaków.[/QUOTE]
Ciesze się, że mogłam pomóc :)
Jak dostane przelew to wykupie kolejne ogłoszenia :)