Aga, podejrzewam, że u psów niedoczynność tarczycy, tak jak u ludzi, powoduje wysuszenie nadmierne skóry, aż do jej bólu i stopniowej utraty czucia miejscowego w skórze (najczęściej stóp), oraz poczucia, że nie mam skóry tylko plastik (także stopy). Może to powoduje u Majuni wygryzanie? :hmmmm: