[quote name='Anetka83']biedactwo...:(
My powoli planujemy dzidziusia...ale nigdy przenigdy nie oddalibyśmy naszej niuńki...
Bazyl... trzymam mocno kciuki i wierze że w końcu znajdziesz swoje miejsce na ziemi !!![/quote]
Powoli planujemy:shake: Ty się porostu weź do " roboty":evil_lol:.
Bazyl pewnie znajdzie. Gonia jest gwarantką.:eviltong:
[quote name='epe']Irenko!
Jeśli pani jest OK wg Ciebie- to na czas wyjazdów zawsze można "zatrudnić" kogoś kto wyprowadzałby Cezara! Najlepiej kogoś,kogo Cezar pozna i zaakceptuje!
Jeśli to miałby być super dom dla niego-to trzeba sobie radzić-powiedział baca zawiązując buta glistą!:evil_lol:[/quote]
No wiesz. Glista tysz " człowiek":shake:
Z Szarpiem jak mówi Paulina i Karolina potwierdzi/ zrezygnowała po sześciu lekcjach/ nie ma mowy o szkoleniowcu i zbiorowym szkoleniu. Tylko psi bechawiorzysta i indywidualna praca właściciela pod jego okiem.
Nasi szkoleniowcy mogą tylko narobić kłopotów.
[quote name='GoniaP']Prawdę mówisz... Łańcuch to dla Bazyla śmierć...
Nie o takie życie dka niego walczymy...[/quote]
Goniu napewno coś wymyslisz:eviltong:
[quote name='Weronika13']O taak, przydałoby się zmienić nick :lol: bo ten już w maju będzie nieaktualny ! :p[/quote]
Widzisz :diabloti: Ja wiem wszystko:evil_lol:.
Jak Sarcia ?
I co u sarki.
Weronika zmień nik na rocznik bo aktualny za rok będzie nieaktualny.;)
Weronia nasze Sikorki w Gaju mają po 13-16 lat i są niezastąpionymi bechawiorzystkami psów niewielkich a po wstępnym oswojeniu i tych wielkich. Wiek nie gra roli. Liczy się chęć i wkład pracy.
Twierdzisz oficjalnie że nigdy nie byłaś w schronisku.
To ten kocmołuch ktorego widziałem w schronie w :shake: brudnych dzinsach i oplutej :shake: kurtce To nie ty. Całe szczęscie bo obrzydzenie mnie brało. Tylko koński ogonek był czysty.;)
[quote name='Weronia']Dziękujemy starszej koleżance MoniceP za cenne wskazówki i skrytykowanie nas- nieczułych, wrednych, bez kszty serca:) Nie znamy się na rzeczy, nigdy nie byłyśmy w schronsku,
Weroniko:shake: rozmijasz się z prawdą.:-(