[quote name='Radek70']no to czekam i prowadzę w domu rozmowy. Opisz przy okazji jak dajesz sobie radę z trzema psiakami w domu. Pozdrówka[/quote]
Aktualnie tylko dwa;) no ale pewnie cos się znowu fuksnie. Same plusy. Dzięki Kropce mamy nowy komplet wypoczynkowy w "telewizyjnym". Jak wychodzimy z domu Basia robi zasieki by ten został z nami dłużej. Zdecydowanie bardziej mi się podoba ten nowy. Fotki suni jutro bo mam w domu na kompie.