Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. pewnie coś jak zebrania wspólnoty mieszkaniowej :mad:.
  2. na razie wrzuciłam na: [LIST] [*]gumtree, powinnas dostać mejla z instrukcją aktywacji, bo zdaje się, ze masz tam konto :crazyeye:. tak mi sie przypadkiem zrobiło, za bardzo na gumtree się nie znam... [*]czworonogi.eu, czeka na aktywację...[/LIST]
  3. też słyszałam o niej skrajne opinie... niestety nawet, jesli miała jak najlepsze intencje, to najwyraźniej gdzies popełniła błąd. krężel to dość jaskrawy dowód.
  4. Norka, zrobię ci ogłoszenia, ale czekam na dane od autorki wątku. LUDZIE! śliczna dziewczynka w rozmiarze XL - kto bierze?
  5. ach pudzianku, mój pudzainku, czy zobaczę cię w ubranku?
  6. no właśnie tak sobie patrzę i.. sahara to imię dla dystyngowanej dożycy, a to jakas mała pipetka jest...:oops:. ale może na zasadzie kontrastu? a może pipetka :evil_lol:?
  7. toż nie mówię, że w nocy dzwonić. no i nie spodziewaj się, że do szerszeni na sygnale przyjadą :evil_lol:. ale wiesz, mają specjalistów od radzenia sobie z problemem tego typu. okadzą czy coś i wiuu do wora.. a sroki pomrą :roll:.
  8. nie wszyscy siedzą na dogo non stop, poczekajmy... może sahara? żółta jest....:roll:
  9. [quote name='majqa']Uprzedziłaś moje pytanie, kto zacz bestia. :eviltong:[/quote] jak to kto, pixie, to ta mordercza rasa przecież.... kojec drewniany ma jeden minus - ciężar. ale fakt, że stabilnośc i wielorazowość o wiele lepszą od matreiałowego. cholera,z awsze jakieś trudne wybory przed człowiekiem stoją....:shake:
  10. [quote name='orpha']kurde pisze po obcych ludziach z Radomska na naszej klasie :roll:[/quote] słusznie. a wg linka charly to tylko mossi z radomska :crazyeye:
  11. mossi, a jacys dogomaniacy z okolic? poza tym jak się łasi,w dodatku nie wygląda na wychudłą, to może zacząć od ogłoszeń, że się znalazło psa (na forach internetowych, na drzewach, gdzie tam u was takie rzeczy się wiesza, nie wiem...). może jej ktoś szuka i też gdzieś ogłasza? czasem jednak psy się gubią MIMO ludzkich chęci... ps- co się stało z forum? jakaś chora czcionka mi wyskoczyła i nie chce się zmienić!
  12. [SIZE=3]wysłałam PW do Martusia1992 i żabka, może się odezwą. ale to przez szukanie użytkowników po lokalizacji, a nie wszyscy wklepują takie dane do profilu....[/SIZE]
  13. aktywizacja radomska potrzebna.. sunia mała, jakos się ją gdzieś przetrzyma...
  14. Kto z okolic, kto pomoże?
  15. ja juz i tak przesadziłam... sorry... ale jak nikt sie nie znajdzie, no to co, poszukam.... ale może ktoś ma chwilę...?
  16. [SIZE=3]kto na dogo jest z radomska albo częstowchowy, no albo okolic? trzeba na mapie dogo sprawdzić i zaktywizować lud roboczy....[/SIZE]
  17. [SIZE=3][quote name='JoSi']Powinnam mieć ksywę "łowca szerszeni". Trzeci raz udało mi się złapać i wyeksmitować olbrzymiego owada, ciekawe jak długo tak będzie bezkarnie. [/quote][/SIZE][quote name='JoSi'] [B][SIZE=3]Moja kumpela wzywa straż pożarną - jak wlatuja co szerszenie regularnie, toz oznacza, że mają gdzies blisko gniazdo (masz bzy w okolicy? one ponoc lubią). straż pożarna sie akurat tym tez zajmuje, szerszenie w końcu sa niebezpieczne. spróbuj...[/SIZE][/B] [SIZE=3]Tym razem było nerwowo, jakiś wyjątkowo nerwowy obywatel latał dookoła pokoju jak wściekły obijając się o ściany i lampę, Filip koniecznie chciał go złowić i mało brakowało z wątpliwym sukcesem.[/SIZE] [B][SIZE=3]To się nazywa pyrrusowe zwycięstwo :razz:.[/SIZE][/B] [SIZE=3]W piątek idę z Frotką na Piłsudskiego. Już się boję, bo jeśli głębokie czucie nie wraca???[/SIZE] [/quote] [SIZE=3][B]będę siedziec jak na szpilkach... oby do piątku, najgorsze jest czekanie...[/B][/SIZE]
  18. jak wino, to i serki i oliwki, a jak oliwki, to talerzyki, obrusiki, kwiatuszki.... kuźwa, bal się zrobi z tego....
  19. [SIZE=3]z dziewczynami jest podobnie. zoska za sliwką łazi, a jak sliwka chce się z kims pobawić, to dostaje wp**rdol. ewentualnie jest gonitwa, ale jak zosia dogoni śliwkę, to ją capie. śliwka zterroryzowana.[/SIZE]
  20. [SIZE=3]każdy wznosi tym, czym lubi, wiec zaopatrzenie we własnym zakresie :p.[/SIZE] [SIZE=3]orpha na wszelki wypadek weźmie otwieracze... byle słoneczko świeciło :cool1:.[/SIZE]
  21. [quote name='majqa']Korektorkiem, korektorkiem je...;) W jakim kolorze wybrałaś cień do powiek dla Pixie? :razz:[/quote] byle nie biurowym :evil_lol:. porządnie napiętnuj zwyrodnialców... w pale się nie mieści wpaść na taki pomysł nieludzki.. i to nie ze swoim psemw dodatku! ja wiem, że to beznadziejnie brzmi, ale jednak. dobra, dość bulgotania na dziś. być może przez polsat znajdzie sie jakiś dalajlama dla pixie :loveu:. oby! a najwazniejsze, że pixiak szczęśliwy, to pomaga w gojeniu.
  22. [SIZE=3]śliwka jest zasadniczo grzeczna, tylko młoda szaławiła, to się nie ma co dziwić. niestety to ja jestem nerwus...:shake:.[/SIZE] [SIZE=3]a wczoraj znów zośka za niewinnośc napadła ślwikę i zaczęła ja gryźć, w trakcie zabawy... one, jak się bawią, to śliwka jest sztywna, oczy na wierzchu i boi sie normlanie reagowac, bo może oberwać... biedna psina... zośkę zżerają emocje, bawić się ze śliwką normalnie nie umie, to jest podszyte takim duzym napięciem,zazdrościa, chęcią posiadania... :shake:[/SIZE]
  23. [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3][quote name='łapeczek']jejku Doginko wspolczuje tego calego wydazenia...sama na poczatku czerwca bylam w podobnej sytuacji ;[ bawilam sie z maksiem na dworku i nagle czarny pies bez kaganca podbiega ze smycza ciagniata za nim....a jakas stara baba go wola Czarus Czarus ale pies maial to gdzies ugryzl maksa w ucho a maks go za pale ;] i tak maksio zostal z dziurka w uchu moge mu wkladac kolczyk ;] ale nie na pozaznie tego nie widac a babsko zabralao psa i poszlo ;[ nic nie powiedziala ...............pozostawie takich ludzi bez komentarza[/quote][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]ja bym zakładała jakis kolczyk, jakby zocha miała dziurke w uchu :cool3:.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3]zośkę suki pogryzły dwa razy. zosia to jest taka, że udaje odważną i rzuca się ze szczekiem, ale z daleka i jak moż uciec, i to jets raczje "naskocz i odskocz", a w tych dwóch przypadakch w ogóle nawet nie widziała, że jakaś suka coś od niej chce. totalny szok i napaść od tyłu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=3] za każdym razem nie miałam problemów z kosztami leczenia, tylko ostatnio jedna para z lewym haszczakiem, niejaką aleksą, rozmnażana przez nich (z nieświadomości, bo rozmawiali o tym z kamilem, wypytywali go, a on sie gotował ze swoimi championami na smyczy :evil_lol:) - zapłacili za wszystko oprócz osttanich 30 złotych, ciekawe dlaczego....[/SIZE][/FONT]
  24. trzymamy kciuki za bursztyna. najwazniejsze, żeby go nie bolało i żeby dom się znalazł....
  25. [quote name='Alex78'] Grupa ludzi pracuje nad projektem zmiany ustawy o ochronie zwierząt. Jedną z parlamentarzystek w to zaangażowanych jest lubelska posłanka PO - Joanna Mucha. Z tego, co wiem, wnioskodawcy chcialiby wprowadzić do ustawy zapis mówiący o dożywotnim zakazie posiadania zwierząt dla osób skazanych za znecanie się nad zwierzętami. Tylko najpierw trzeba doprowadzić do tego, aby sądy częściej skazywały winnych. Zbyt niskie i zbyt mało jest tych kar.[/quote] wiadomo, że pracują. oby coś z tego wyszło. w polsce będzie opornie. większość parlamentarzystów to jednka ćwoki, nie oszukujmy się. pies na łańcuchu to norma kulturowa, nawet z nieświadomości ludzie maja głupie przekonania. od dawna mówię, ze najważniejsze zadanie dogo to edukacja. i to działa, widziałam kilka przykładów na wątkach.
×
×
  • Create New...