Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. cisowianka, co tam u ciebie słychać? wydobrzalas?
  2. jaki tam cwaniak. narzeczona mu przyniosła :-)
  3. on ma ciśnienei w oku z aduże, jak mniemam? tak w każdym razie wygląda. na to jest prosty lek, da tam rade mu pomóc?
  4. aj, zapomniałam napisać, tak - 3 dni temu szumka pojechała do nowego domu. zatem niniejszym sprawa zamknięta! olena, dzięki, ze tu weszłaś, bo zakręcona jestem i nie piszę najwazniejszego, atu wątek można zamykać :-)
  5. [quote name='marra'].....Schowałam się za dom i zerknęłam co zrobi dalej a Dyniak oszalał z radości, brykającym krokiem poszedł do budy, mega zadowolony. Nie wiem chyba się cieszył że sobie idę ;) [/QUOTE] ale niewdzięcznik ;-)
  6. np bezpiecznik zrównoważenia niech wymienią :-)
  7. hunter był na tygodniu vege :-)
  8. to nie ja, to zośka, swoim najwyjątkowszym jestestwem :-)
  9. no właśnie, najwyjątkowsza!
  10. lejesz miód na me serce :-). uwielbiam ją i w ogóle, więc jak ktos się nią zachwyca, to ja go lubię....
  11. przeglądam fotobloga zosi, oglądam stare zdjęcia. kajko w swoim zwykłym nastroju spacerowym...
  12. ło matko! ale w sumie moja sucz też ma boskie plamki :-). [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7140/6961118462_e5e1aa1a85_z.jpg[/IMG] maska na prawym oku juz jej posiwiała, zośka przedwcześnie siwieje jak na mój gust. ale kiedys była cała czarna: [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/sopot091.jpg[/IMG]
  13. daj ty spokój, wszystko na raz! ale nie wiem, za co trzymac kciuki.bo zwichniete biodro, mimo przerwy w rehabilitacji - naprawi się i cześć, a dysplazja to schorzenie poważne. świetny njus z czuciem w łapie!
  14. niektóre sa czadowe - ten biały w rude kropki obłędny :-)
  15. sto lat temu pisałam, zebys oczywściła skrzynke i dąła znać, bo pilne miałam. teraz sama nei wiem, czy jest pilne, chyba tak, ale bez mozliwości dowiedzenia się. ale spóbuję.
  16. no masz, a tyle było namawiania i nie wiedziałam. ale dobrze, ze była. mam nadzieję, ze da się leki tarczycowe ustawić tak, żeby nie wpływały źle na serce!
  17. dziuniek, właśnie przeczytałam :-(. mam nadzieję, że odeszła w spokoju...
  18. jak się zamawia, jest jakiś sklep online?
  19. a ja myślałam, ze takie coś sie w przyrodzie nie zdarza, a tu prosze nie tylko ona jest śpiochem!
×
×
  • Create New...