aj, zapomniałam napisać, tak - 3 dni temu szumka pojechała do nowego domu. zatem niniejszym sprawa zamknięta!
olena, dzięki, ze tu weszłaś, bo zakręcona jestem i nie piszę najwazniejszego, atu wątek można zamykać :-)
[quote name='marra'].....Schowałam się za dom i zerknęłam co zrobi dalej a Dyniak oszalał z radości, brykającym krokiem poszedł do budy, mega zadowolony. Nie wiem chyba się cieszył że sobie idę ;) [/QUOTE]
ale niewdzięcznik ;-)
ło matko!
ale w sumie moja sucz też ma boskie plamki :-).
[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7140/6961118462_e5e1aa1a85_z.jpg[/IMG]
maska na prawym oku juz jej posiwiała, zośka przedwcześnie siwieje jak na mój gust. ale kiedys była cała czarna:
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/sopot091.jpg[/IMG]
daj ty spokój, wszystko na raz!
ale nie wiem, za co trzymac kciuki.bo zwichniete biodro, mimo przerwy w rehabilitacji - naprawi się i cześć, a dysplazja to schorzenie poważne.
świetny njus z czuciem w łapie!
sto lat temu pisałam, zebys oczywściła skrzynke i dąła znać, bo pilne miałam. teraz sama nei wiem, czy jest pilne, chyba tak, ale bez mozliwości dowiedzenia się. ale spóbuję.
no masz, a tyle było namawiania i nie wiedziałam. ale dobrze, ze była. mam nadzieję, ze da się leki tarczycowe ustawić tak, żeby nie wpływały źle na serce!