-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
byłoby super. Amadorka, czy ja moge prosic tówj nr konta. nie wygrzebię z mejli w rozsądnym czasie, a chce ci przelać kaskę za chipowanie. -
to dobre wiadomości!
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
wielka prośba - nie ma mnie na fb, czy kto s podjąłby się prowadzenia wydarzenia madoxa? baardzo proszę!!!! -
jak ja to lubię - skreślanie w spisie deklaracji psiaka z adnotacją "już w ds" :-) :-)
-
no, to co z tymi wieściami, halo! lilu?
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
nie sądzę, żeby sie to dało reanimowac, przynajmniej nie w najbliższym czasie. -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
sleepingbyday replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ale bosska i szczęśliwa! ale klatę to ma, huehue. -
yes, yes, yes :-)
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
sleepingbyday replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
tego nie rouziem. przeciez "najgorsze" dowody były już odebrane, więc co to da? -
[quote name='agaga21']tak...został zbanowany donvitow, za dobitne pisanie prawdy. [B]DOGO[/B]mania zbanowała osobę, która murem stanęła w obronie[B] PSÓW[/B] i potępiła [B]KATÓW[/B]. żałosne...jak zwykle :( ciekawe czy bonsai i inne obrończynie "linczowanej" biedulki nadal tak stoją za tą okrutnicą, po opublikowaniu wyników badań tych odebranych psów. to pewnie też sprawka wrednej sąsiadki, nie?[/QUOTE] dla porządku, nie twórzcie scenariusza oblężonej twierdzy. donvitow stosował w postach język obraźliwy, i nie chodzi o jazdę wobec yumanji, tylko bezpośrednie obrażanie aktywnych uczestników wątku. zapewne zgłoszono to do moda, a mod nawet, jak jest całym sercem za tym, co ma na myśli donvitow, to ma pilnowac porządku i przestrzegania regulaminu. tworzenie legendy, że jakiś zwolennik yumanji wśród modów banuje donvitowa za mówienie prawdy jest pomyłką. dlaczego w takim razie nie zbanowali wszystkich?
-
aaa, czekamy! fotorelacja, opowieści z drogi, pierwsze szczeki po angielsku :-) czekamy!
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
sleepingbyday replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
no weź, zawału dostałam. -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
sleepingbyday replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
jak to kilogram poldusia? nie żartujecie, on tyle waży?? -
ja mam wrażenie, ze info publiczne na fb nie jest do końca publicznym. takie podsumowanie - ile tam jest psów, ile hotelikowanych, ile z nich ma osoby odpowiedzialne, jakie to sa psy - potrzebujemy rekapitulacji sytuacji. Aby każdy z nas mógł uskutecznić jakies planowanie pomocy, potrzebujemy takich podstawowych faktów. jak te fakty już się zbiorą do kupy, np na fb, to prośba o przeklejenie.
-
[quote name='Freya73']Ja juz kompletnie nie reaguje. Nie wiem, czy raczylas zauwazyc ile postow napislam na tym watku, az 4 (!). W zadnym z postow nie ublizalam nikomu i nie nakrecalam niczego, tym bardziej nie rozumiem dlaczego swoja uwage kierujesz do mnie??? Jakie dialogi? O czym Ty w ogole mowisz? Prosze mnie w nic nie wkrecac. Wedlug mnie z tego watku zrobil sie kompletny folwark.[/QUOTE] folwark zwierzęcy. wyluzuj. chodzi o wzajemne ostatnie posty z donvitowem i owszem, raczyłam łaskawie zauważyć ;-). daj spokój, nic do ciebie nie mam, ani do donvitowa swoja drogą, no oprócz apelu o uspokojenia wypowiedzi i nie wchodzenia w historie niezwiązane z wątkiem. wciąż się łudzę, że tu psiarze jednak są. mimo róznic.
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
kilka ostatnich stron. teraz ma trochę ogłoszeń na necie, to nie może zbaierać wciąz kolejki prztuliskowym psiakom. -
freya, donvitow weźcie się zablokujcie wzajemnie, co? do tej pory było jasne, ze ludzie potrzebują odreagowac i kilka dni będzie jatka, nic mnie to nie dziwi. ale wasze dialogi na cztery nogi są przesadą i od razu mi sie przypominaja czasy krężela. never again. od kilku postów indydwidualne przytyki nie mające nic wspólnego z meritum i obliczone na wciągnięcie drugiej strony w awanturę. donvitow niestety to dotyczy głównie ciebie :-(. wściekłośc na sytuację jest jak najbardziej zrozumiała, ale zaraz zacznie przypominać egzaltację. wiem, ze awantura na pw to nie to samo, bo bez publiczności,ale albo sie przenieście tam, albo sie poblokujcie. tu naprawdę nalezy powoli wyciszać emocje, a nie sie nakręcać. i skoro wszyscy jesteśmy juz duzi, to udowodnijmy, że potrafimy. w tym duchu popieram mocno to, co napisała marycha35. dixi ;-)