dobra, zrobiłam zakupy i wyszło mi wiecej jedzenia, wręcz prawie tylko - te srodki czystości były niemal wszystkie w takich ogromnych opakowaniach, np litr płynu do czyszzcenia, paczka by drogo wyszla.
kupiłam: herbatę, śledzie matjas, szproty wędzone w oleju, koreczki śledziowe, krakowską suchą, szynkę mieloną, żel do mycia toalety, czekolade, to chyba tyle.
DAJCIE ADRES DO WYSYŁKI PLISS.