[quote name='maciaszek']Lepiej chyba zadzwonić po świętach. Teraz i tak pewnie pan nie ma do tego głowy.
I ważna sprawa - a propos telefonu - ponieważ sporo dzwonisz, w sprawie psiaków, na swój koszt proponuję, żeby z "katowickiego konta" pokrywać te rozmowy.[/quote]
dopóki nie kupie nowego telefonu,to przekładam co chwilę karte i oddzwaniam.Jeszcze wyrabiam finansowo,bo miałam darmowe minuty.
nie moge zdecydować sie na żaden nowy telefon.chyba mam zbyt duże wymagania i jeszcze takiego ideału nie wymyślili :)
musi być malutki,z klapką,z zewnetrznym wuświetlaczem,z dorym aparatem,mp3 i radio :) gdyby ktoś znał taki model :)