-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ale jest możliwość, że powita ludzi warczeniem? :) -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ahaaa...a jak u niej z gryzieniem?zaakceptowałaby jakąś rodzine? -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Potrafi. Będe u niej prawdopodobnie w niedziele. Trzeba zapłacić za listopad. A juz grudzień:shake:[/quote] Ile Ci brakuje? napisz może w tytule, że potrzebne wsparcie finansowe. -
[quote name='egradska']na stronie Fauny znajduje się baner "doładuj telefon przez internet', taki sam, jak na stronie zabrzańskiego Psitula. Fauna ma sam baner, ale Psitul pod nim zamieszcza następującą informację: Wszystkich bardzo zachęcamy do doładowania telefonu przez Internet. Wchodząc na baner zamieszczony na naszej stronie wspomagacie nasze Schronisko. Z kwoty doładowania firma UNIKUPON zobowiązała się do przekazania darowizny w wysokości 5% na rzecz zwierzaków. Zachęć znajomego ! Pomóż zwierzakom, to nic nie kosztuje![/quote] Za każde umieszczenie jakiegokolwiek Banera właściciel strony dostaje odpowiednie pieniądze, prawdopoodbnie jakąś część prowizji od załadowania.Wystarczy tylko klikać i oglądnąć strone.To taka forma reklamy.
-
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ona potrafi już chodzić na smyczy? -
A gdyby tak zrobić plakat i rozwiesić?
-
[quote name='zona']Wiem, poprzednio napomknęłam tylko pani z Warszawy, że następny pociąg powrotny mam za 4 godziny... Moim zdaniem gdyby chciała, żebym z nią pojechała do jej mieszkania - zaproponowałaby to, przecież ja włazić na chama nikomu do domu nie zamierzam. Teraz już będę się wpychać bez zaproszenia.;] Kora od wczoraj jest sama z moim bucem, podobno jest grzeczna i za mną nie płacze. Goście też byli i nie zostali obszczekani ani obwarczeni.[/quote] To moja wina...:oops: ona chciała,a ja mówiłam, że nie masz czasu.Nie pomyślałam.Masz jakieś telef od ludzi z allegro?
-
"Szkielet" Nero odszedł już od nas... za TM - TOZ Wrocław
jusstyna85 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam 13 zł dla psiaka.Dopiero wczoraj zauważyłam, że przyszedł zwrot, nie dopisałam ulicy :( przepraszam.Jeśli ma karme, to może kupilabyś mu trochę dobrego mięska.Wie, że 13 zł to mało,ale więc nie moge.Myślę, że na kawałek będzie. -
Zróbcie zbiórke na hotelik,lub domek tymczasowy.Kuleczka to ładny piesek,ale ludzie boją sie jaka naprawde będzie i czy nauczy sie robić siku na dworze, on ciągle była w schronisku. Dostałam 2 maile z allegro w sprawie Kuleczki(zadaj pytanie sprzedającemu) każdy pytał o jej stosunek do dzieci itd. Ona zasługuje na najlepsze wyjście,
-
Na pewno nikt tutaj nie ma nic osobistego do Ciebie, tylko do całej Organizacji.To,co nowe wzbudza lęk,a uratowany 1 piesek(Tiger) nie jest dobrym dowodem na to, że wszystkie psy mają się tam świetnie. Zaufanie to złożona machina- mamy(powinnieśmy) wszyscy wątpliwości,a osoby które nie mają żadnych raczej nie wliczają się do osób,którym zależy na Kuleczce,bo chyba nie chodzi o wepchnięcie Kuleczki w inne ręce i pozbycie sie jej ze schroniska. Arka ma sporo racji, nie nastawiajcie sie tak negatywnie do niej.Wysłuchajmy wszyscy dwóch stron, bo każda ma swoje racje.
-
Tym razem chciałam Wam pokazać: owczarek niemiecki 5-6 letni bardzo mądry i ułożony jest bardzo kontaktowy chetny do pracy z człowiekiem. Raczej jako drugi pies do suki lub sam. Ma bardzo silnie rozwiniety instynkt strózowania, pomimo swego wieku uwielbia zabawe ruch i bieganie uwielbia jeżdzić samochodem suczka Owczarek Niemiecki ok 2- 3 letnia bardzo przyjacielska- lagodna do ludzi z psami tez zyje dobrze rowniez ma silnie rozwiniety instynkt strozowania.
-
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
jusstyna85 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Cisza chyba dobrze wróży... -
Jest rożnica między warczeniem,a rzucaniem się na kogoś.
-
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Dostałam tylko z jednego adresu.Rozwiesiłam na uczelni.Widziałam, że ludzie oglądali i komentowali. -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Agamika wielkie dzięki:loveu: jest super:multi: Zmień tylko na schronisko w Rudzie Śląskiej. Przeslij mi na maila plakacik:multi: Kto jeszcze pomoze w plakatowaniu?:cool3:[/quote] Prześlij mi jak najszybciej.Spróbuje gdzieś wydrukować i jutro rozwiesze na uczelni. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Owczarek niemiecki-MA DOM!Zbieramy na sterylizację!!
jusstyna85 replied to Marzena&Gusti's topic in Już w nowym domu
Ja mam z nimi ciągły kontakt.Żeby wszystkich uspokoić za ok 2 dni wkleje zdj.a To z wczoraj: "bardzo dobrze sie u nas zaklimatyzowala, jest juz po szczepieniach, gdyz jak zabralismy ja od wlasciciela nie miala aktualnych(żadnych) szczepien. jest bardzo wesola i najchętniej przebywałaby na podworku" -
Będzie miała co robić...w domu są też 2 myszki :)
-
Młoda śliczna AMSTAFFKA, już w nowym domku :)))
jusstyna85 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz zorientowałam sie, że ona ma wątek... Nie napisałaś mi... Ta Pani mieszka pod Krakowem,ale nie wiem jak transport.Moge dac jej Twój nr telef? -
Oj widać jak ciężko Ci sie z nią pożegnać...:) strasznie sie martwię o jutro...Oby psiaki sie dogadały. Zostawiłaś ją na dłużej samą?
-
[quote name='zona']Może to bardziej wina tego, że wczoraj jeden jamnik ją zaczepiał, dzisiaj też następny. Myślę, że jak się trafi jakiś normalny, który nie będzie na nią warczał, to nie powinno być problemu. Z dużymi psami się normalnie obwąchiwała, tylko te małe to takie szczekacze i się zaczynają...[/quote] Ona właśnie ma malutkie te psy
-
[quote name='zona']No właśnie, jak ją brałam, to myślałam, że 2-3 dni i o psie zapomnę, a tu zonk. Zakochałam się na amen. I mój buc też - mówi, żebym jej nie oddawała, bo to chyba jedyny pies, którego nasza suka zaakceptuje, tak są podobne.:evil_lol: Ona jest naprawdę wyjątkowa.:loveu: No i z suni wychodzi już diabełek - dzisiaj na spacerze ganiała jamniki, oczywiście nie spuszczam jej ze smyczy, dlatego kilka razy zaliczyłam orła...;][/quote] Niedobrze...Pani ma jamnikopodobnego psa.Czy jest możliwe, że ona po prostu nie lubi jamników? tam w bloku są prawie same jamniki.