Na razie zrobiłam zdj golfiku i 1 świecznika...moge wysłać na maila :)
moge też zrobić opis...nie wiem o co chodzi w tym bazarku, więc wolałabym zostawić to komuś, kto tego nie popsuje.
Możemy też tak zrobić, że nie będę tego przesyłała do osoby, która zajmie sie tym, tylko potem bezpośrednio do kogoś, kto wygra.Nie jestem tutaj doświadczona i nie wzbudzam zaufania, ale przecież pieniążki i tak do mnie nie pójdą, więc nie ma żadnego ryzyka :) moge podać wszystkie dane i telefon.
Spróbuje znaleźć jeszcze pare osób, które mogłyby wpłacać co miesiąc jakąś kwote, może nawet niewielką, ale to zawsze coś...
Niedługo jade na egzamin, sprawdze forum ok 17 00, może nawet później.
Wtedy też moge zrobić reszte zdj.
pozdrawiam wszystkich :)