-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Jak będziesz coś wiedziała pisz od razu![/quote] Mam jakieś dziwne przeczucie,jeśli chodzi o nią... tak jakby wydawało mi sie, ze ona już była i coś jej sie stało :( -
[quote name='madziamn']Słuchajcie Miałam Pomysł Ale Niestety Nie Wypalił. Tą Sunię Trzeba Stamtąd Wyciągnąc Ale Jak Tam Nikogo Nie Wpuszczają To Jak To Zrobic? Może Jak Narazie Nie Ma Tymczasu To Jakiś Niedrogi Hotelik By Ją Przyjął Co Wy Na To?[/quote] Można iść i ją adoptować... niedrogi hotelik? ciężko z tym i z pieniędzmi...
-
Jamniczek Brutus wyrzucili go bo zachorował! MA DOM
jusstyna85 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Co mu jest? Cierpi na bezdomność:placz: Oprócz tego zdrowy jak ryba i kochany taki przytulaśny:loveu:[/quote] myślałam, że on chory... odezwij sie do mnie na gg,jak tylko będziesz -
POGRYZIONY PŁOTEK w koncu sie doczekał. MA SUPER DOM
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Maja, ale nic ono nie daje:-( [URL]http://www.allegro.pl/item289267093_wspaniale_malzenstwo_plotek_nora_czeka_.html[/URL][/quote] Nie rozumiem dlaczego nikt sie nimi nie interesuje... -
[quote name='malagos']a ja jeszcze wkleję to, co mi na pw napisala bunia: [I]To moze byc:[/I] [I]Przewlekłe grudkowe zap. spojówek[/I] [I]Grudkowe zap. trzeciej powieki[/I] [I]Zwichniecie gruczołu trzeciej powieki[/I] [I]zap.gruczołu trzeciej powieki[/I] oraz: P.S. [I]Tej suni krople sa pilnie potrzebne np. Maxitrol trzeba 2 razy dziennie zakraplac.[/I] [I]Albo maść genntamytrex też dwa razy ale,że maść w ostatecznosci jeden raz wystarczy.[/I] __________________[/quote] :( :( :( :(
-
[quote name='Formica']Jestem, jestem ! i tak jak zwykle musze powiedzieć, że w żaden sposób nie jestem w stanie pomóc suni przez internet. Moge tylko gdybyć co jej jest, bo takie objawy mogą dawać różne stany chorobowe, zapalenie wirusowe lub bakteryjne spojówek, uszkodzenie rogówki lub najzwyklejsze zapalenie grudkowe trzeciej powieki. W tym ostatnim przypadku potrzebny byłby zabieg usunięcia grudek. Nie jest to zabieg jakiś trudny czy skomplikowany, ale niestetyprzy grudkowym zap. trzeciej powieki niezbędny i wymaga kontynuacji leczenia poprzez podawanie kropelek do oczu. Być może same krople dałyby radę, ale tego nie jestem w stanie ocenić przez internet. Jedno jest pewne, oczy ją bolą i wymagają leczenia.[/quote] Możemy tylko liczyć na to, że jednak wetreynarz w schronisku zauważy ją...
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
jusstyna85 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
podnosimy sunie.... -
Psiak w domu -bardzo Dziękujemy Justysi I Grzesiowi :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kako80']fajnie! bo ja tu wchodze z nadzieja a tu ciagle nic! zaczynam sie niepokoic![/quote] Nie było mnie w domu... jak do jutra nie odpiszą na gg, to spróbuje jakoś znaleźć numer. -
[quote name='Asia_Klero']Ja nie umiem zrozumiec dlaczego jakas osoba ze schroniska w ktorym przebywa sunia nie moze pojechac z nia do weta?moglby mi to ktos wyjasnic??bo dla mnie ona potrzebuje natychmiastowej pomocy i nie ma na co czekac...[/quote] Nie pozwolą na wzięcie jej do weterynarza,dlatego tak ważne jest wydostanie jej...
-
[quote name='kako80']dt potrzebne! caly czas mam nadzieje, ze po zmianie weta w schronie cos ruszy! moze maciaszek moglaby zwrocic na nia uwage wetom? niestety moze tam wchodzic tylko ona, a jak wiemy ma teraz totalnego chudziaka na dt i z czasem krucho..[/quote] Mnie sie wydaje, że nawet kiedy coś ruszy,to może minąć kilka tygodni,kiedy wet zauważy ją... Sunia nie potrzebuje dużo...tylko troche ciepła i opieki. To może być nawet płatny tymczas. Prosimy...
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
jusstyna85 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt nie pytał o nią? -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
jusstyna85 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Podnosze....gdzie ten domek.... -
[quote name='rybon36']Witam, słyszałam, że mnie wołacie.Zróbcie mi bliższe zdjęcie tego gorszego oka , bo nie widzę wyraźnie. Jest kilka możliwości takiego stanu, musze, to lepiej zobaczyć, żeby się wypowiedzieć w miarę fachowo. Jak długo to trwa, jest z pewnością powikłane bakteryjnie, bo w oczy cieknie ropa. Czy ona trze te oczyska łapami, czy ma obrzęknięte powieki?[/quote] Myślisz, ze to oczka mogą ją boleć?
-
[quote name='rybon36']Witam, słyszałam, że mnie wołacie.Zróbcie mi bliższe zdjęcie tego gorszego oka , bo nie widzę wyraźnie. Jest kilka możliwości takiego stanu, musze, to lepiej zobaczyć, żeby się wypowiedzieć w miarę fachowo. Jak długo to trwa, jest z pewnością powikłane bakteryjnie, bo w oczy cieknie ropa. Czy ona trze te oczyska łapami, czy ma obrzęknięte powieki?[/quote] problem w tym, że dopóki ona jest w schronisku nic nie da sie zrobić.Tylko Maciaszek może zrobić zdj psiakom i to nie zawsze, tam nie ma wolontariatu :( nie wiemy o niej nic...
-
[quote name='alekso']nie chciałabym podawać moich danych, głównie mojego adresu...[/quote] Dlaczego? to tylko formalności...
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
jusstyna85 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt nie pamięta Cię....