-
Posts
4331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jenny19
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Żeby edytować musisz wejść w opcje zaawansowane;) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Zdjęcia są zrobione, trzeba poczekać aż jotka wrzuci je na picasę. Ogłosiłam Dakotę, sunie, która jest od 5 lat w schronisku! [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6207597_biel_przeplatana_bezem_dakota_cudowna.html[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://gumtree.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.rozglos.net/[/url] [url]http://www.olx.pl/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/[/url] [url]http://www.e-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.cwirek.pl/[/url] [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/url] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
A kto zajmuje się goldenami? Jest jakaś fundacja? Jak dla mnie pies jest całkiem w typie, a biedak jest strasznie wycofany i wystraszony. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Na kwarantannie jest też pies bernardyn, jak będą zdjęcia to warto podesłać info do Anetta, bo ona zajmuje się benkami. Rysio i Migotka ogłoszone. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Cioteczki, co z ogłoszeniami dla Lulki? Podałam wątek, post, w którym jest tekst i zdjęcia. Utrzymuje ja jkp, która pomaga moim kieleckim tymczasowiczom, wiec o pomoc finansowa nie proszę, tylko o ogłoszenia. Po co ma siedzieć u mnie w pełni adopcyjny pies, tylko dlatego, że nie ma jej kto ogłaszać? Ja mam tyle zwierząt, że ogłoszeń nie dam rady zrobić. Lulka goni mi tymczasowe koty, które muszą siedzieć poupychane w domu. Dłużej tak się nie da. Muszę jej zrobić zadaszenie w zagródce, bo po siatce wspina sie na dach garażu i będzie zamykana. Szkoda młodego, wesołego psiaka, zeby spedzał cały dzień w kojcu. Gdyby raz w tygodniu zrobic jej zestaw ogłoszeń, to pewnie szybko znalazłby sie dom.[/QUOTE] Dla mnie odnawianie psu co tydzień ogłoszeń jest niewykonalne, przy takiej ilości psów jakie ogłaszam, a ogłaszam nie tylko psy z Sosnowca. Ja ogłoszenia staram się odnawiać co miesiąc- dwa, a piszę do mnie ludzi o psy które ogłaszałam nawet kilka miesięcy temu. Na wątku Lulki widziałam, że ostatni- bardzo pokaźny- zestaw ogłoszeń miała 13 lipca, stąd nie śpieszyłam się z jej ogłaszaniem. -
Dzięki wielkie! niech ktoś pannę wreszcie wypatrzy;)
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=35&t=6104&sid=570062f052e498ab346335c10ae9274b[/url] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Na forum szwajcarów wyczytałam że berneńka wróciła do domu. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Koksa: [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://gumtree.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.rozglos.net/[/url] [url]http://www.olx.pl/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/[/url] [url]http://www.e-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/[/url] [url]http://www.cwirek.pl/[/url] [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/url] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ja mam prośbę co do zdjęć w picasie żeby kilka rzeczy poprawić: - w albumie boks 14 numer 531/637-są dwa różne psy jeden z boksu 14( pierwsze 4 zdjęcia) i drugi z boksu 13 (pozostałe zdjęcia) - w albumie [URL="http://picasaweb.google.com/116410361292660381439/BasterBoks16Numer787831"]Baster boks 16 numer 787/831[/URL] też są wrzucone 2 różne psy- z boksu 16 ( 2 pierwsze i 2 ostatnie zdjęcia) i z boksu 15 reszta zdjęć Dziękuje za uwagę;) -
Hugo gdzie Twój dom...
-
[URL]http://www.eoferty.com.pl/lena_pregowana_nietuzinkowa_calusna_suczka_196491.html[/URL] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://gumtree.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.rozglos.net/[/url] [url]http://www.olx.pl/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/[/url] [url]http://www.e-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.cwirek.pl/[/url] [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/url]
-
No moje pierwsze wrażenie jak ją zobaczyłam to też- no siostra Diablo:evil_lol: może zapytaj pana od Diablo czy nie chce bliźniaczki:evil_lol:
-
Błękitna suczka została odebrana przez właściciela- jak się okazało, rozstał się z dziewczyną i ta odwiozła psa do schroniska:roll: [IMG]http://i32.tinypic.com/54wqe0.jpg[/IMG] Wątek Rasto: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189815-Rasto-m%C5%82ody-uroczy-charto-a%C5%9Bcik-szuka-domu[/URL] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TEXuDvHhiFI/AAAAAAAAE6s/5cvBfKlCt44/s640/P1010613.JPG[/IMG] Mamy też takie pręgowane cudo- nie wiem czy można tego cudaka pod bulla podciągnąc:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189816-Lena-cudowna-pr%C4%99gowana-suczka-mix-bulla[/URL] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYuqBQMy3I/AAAAAAAACmQ/lJ3zgyLa410/s512/IMG_1987.jpg[/IMG] I Rysio- około 8-9 miesięczny szczeniak pitbulla, na razie na kwarantannie więc nie zakładam mu wątku, bardzo źle znosi pobyt w schronisku chyba obgryza sobie łapy bo ma na nich rany [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0108.jpg?t=1280256425[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8AmH0JgqI/AAAAAAAAFl8/q1a6Lx2tE4U/s640/P1010798.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8AbvqTjiI/AAAAAAAAFlA/YuJ9rt8txMs/s640/P1010785.JPG[/IMG]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Mariana: [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://gumtree.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.olx.pl/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/[/url] [url]http://www.e-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.cwirek.pl/[/url] [url]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/url] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ok, to może zróbmy tak jak zaproponowała zapka czyli w komentarzach pod zdjęciem piszmy co wiemy o danym psie- przede wszystkim o tych, które Sylwia wytypowała do ogłaszania, jako pierwsze, czyli te które mają imiona. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedno czy ktoś kojarzy czy ten pies jest jeszcze w schronisku, bo dzisiaj mi się nie rzucił w oczy, a chciałam go ogłaszać i nie wiem czy jest sens? Fakt faktem, że ostatnio był w boksie, ale nawet się nie podniósł gdy go wołałam ale dzisiaj go nie widziałam. Był na 8 na kwarantannie. [url]http://picasaweb.google.com/116410361292660381439/KoksBoks8KwarantannaNumer85390#5495948399885890258[/url] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Założyłam 2 kolejne wątki dla Leny i Rasto: Lena [url]http://www.dogomania.pl/threads/189816-Lena-cudowna-pr%C4%99gowana-suczka-mix-bulla?p=15089554#post15089554[/url] Rasto [url]http://www.dogomania.pl/threads/189815-Rasto-m%C5%82ody-uroczy-charto-a%C5%9Bcik-szuka-domu[/url] Proszę zakładajcie wątki szczególnie tym psom, które wyprowadzaliście, bo potraficie coś o nich powiedzieć, a tak trzeba się bawić w bajkopisarza, żeby coś do ogłoszeń wymyślić. Druga sprawa, że będzie można pisać, na wątkach konkretnych psów, a nie na tym, bo później ciężko będzie się przez te wszystkie strony przebić. -
Lena młoda, łagodna, pręgowana suczka. Cecha charakterystyczna- rzuca garnkiem w boksie żeby zwrócić na siebie uwagę:evil_lol: Łagodna i przyjacielska wobec ludzi i innych psów. Stosunek do kotów nie znany. Ładnie chodzi na smyczy. W boksie była z astowatym mixem, który poszedł już domu, czas więc na Lenę;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYuxEClhFI/AAAAAAAACm4/TW_YU_r0faI/s512/IMG_2017.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYuqBQMy3I/AAAAAAAACmQ/lJ3zgyLa410/s512/IMG_1987.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYuq9C2pOI/AAAAAAAACmU/346jD3WkECw/s512/IMG_1989.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYuvTLbZYI/AAAAAAAACms/3tQYI70QXa0/s512/IMG_2001.jpg[/IMG]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Przypominam, ze u mnie na DT ciągle jest Lula z tego schroniska. Czy ktos może ją pomóc regularnie ogłaszać? Widze, ze sprawnie idzie Wam ogłaszanie schroniskowych psów, a o Luli już prawie wszyscy zapomnieli.[/QUOTE] Jasne, podeślij tekst i zdjęcia to ogłosimy Lulę. -
Hektor z Sosnowca, którego wrzucałam kilka dni temu na ten wątek, pojechał do nowego domu do DG. Za to wczoraj trafiła do nas błękitno- pręgowana suczka, na razie nic o nie wiem, w pon jak będzie czas wyciągnę ją z boksu [IMG]http://i32.tinypic.com/54wqe0.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5lcg20.jpg[/IMG] Oprócz tego mamy takiego przystojniaka który wygląda jak skrzyżowanie whipeta z bullem:evil_lol: ,fajny energiczny, łagodny pies, toleruje również inne psy, później założę mu wątek [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TEXuDvHhiFI/AAAAAAAAE6s/5cvBfKlCt44/s640/P1010613.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TEXuEtCBLLI/AAAAAAAAE6w/6PGzhm2MVPE/s640/P1010614.JPG[/IMG]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Do domu pojechał też ten husky [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TDYu93-yxUI/AAAAAAAACoI/qTa3nuZ1Eag/s640/IMG_2075.jpg[/IMG] Wczoraj do schroniska trafiło takie błękitno- pręgowane cudo- suczka amstaff [IMG]http://i32.tinypic.com/54wqe0.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5lcg20.jpg[/IMG]