Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Na forum amstaff- pitbull. eu na którym się też udzielam mamy własną mapę pomocy, znalazłam dziewczyne z TG, wprawdzie laika jeśli chodzi o wizyty ale można ją uczulić na co zwrócić uwagę, jeśli się nikt inny na wizytę nie znajdzie. Justyna 661239247 gg 8871003 Tarnowskie Góry i okolice wizyty przed adopcyjne i po(tylko najpierw proszę o info jak to ma wyglądać bo jestem laikiem w tych sprawach,ale chętnie służę pomocą).
  2. [quote name='beka']Piekna sunia, czy ona jest wysterylizowana? miałam juz taką sunię, na dt. Oswajałam ją 3 miesiące ale sieudało. Załuje że nie mam teraz miejsca[/QUOTE] Nie jest wysterylizowana i w schronisku nie będzie, bo nie ma warunków, tylko psy się kastruje. A potrafiłabyś coś podpowiedzieć jak z takim psem pracować chociażby na spacerach?, wiem, że raz w tygodniu to mało, ale w tej chwili mamy tylko jedno spotkanie tygodniowo, wydawało mi się, że na 2 spacerze już się zaczęła trochę rozluźniać- odchodziła od nogi, czasami szła pierwsza, albo zbaczała na bok coś powąchać, na 1 spacerze w ogóle o tym nie było mowy, więc wydaje mi się, że sunia nie jest przypadkiem beznadziejnym.
  3. Eh, niestety, pani po przedstawieniu jej sytuacji odpisała, że obawia się ale nie dałaby rady, szukamy dalej.
  4. Nie, ona już tam nie mieszka, zaraz zerknę na mapę dogo czy ktoś jest z okolic.
  5. Dostałam od Sylwii namiary na panią, która była zainteresowana Cwaniakiem, wysłałam jej meila, zobaczymy...
  6. Państwo są z Wieszowa koło Pyskowic, to gdzieś daleko za Bytomiem bo mam tam koleżankę( w Pyskowicach) i raz do niej pojechałam to czułam się tak jakbym na koniec świata jechała:evil_lol: Pan wyraził zgodę na wizytę przeadopcyjną, Magda zaproponowała też żeby państwo przyjechali przed adopcją z dziećmi poznać suczkę osobiście i ten pomysł się spodobał tylko pan napisał, że problem będzie z terminem bo do późna pracuje, a i prosił o więcej zdjęć;) Co do oczek Jagny dwukrotnie to podkreślałam więc pan jest świadomy że sunia wymaga opieki, no ale dopiero wizyta rozwieje wątpliwości.
  7. W sosnowieckim schronisku mamy taką przerażoną ON-eczkę: W naszym schronisku od paru tygodni jest taka suczka oddana przez właściciela. Sunia jest bojaźliwa, w boksie w ogóle nie wychodzi na zewnątrz, leży cały czas w środku, w budzie. Po wyprowadzeniu wręcz czołga się po ziemi, ale po wyjściu z terenu schroniska trochę się otwiera, pięknie chodzi na luźnej smyczy przy nodze, musiała być tego uczona,bo ciągle zerka i kontroluje czy nie idzie za szybko, równa do nogi bez żadnych korekt, zawsze idzie przy prawej nodze. Boi się ludzi, każdy przechodzień, rowerzysta wywołuje w niej popłoch, nie wiem co zrobić i zaczyna się kręcić w kółku wokół mnie, w końcu kładzie się z podkulonymi łapami. Źle reaguje na dotyk człowieka, kuli się, widać, że nie sprawia jej przyjemności. Ale jeżeli podsuwa się jej dłoń np ze smakołykiem to obwąchuje bez lęku, chociaż smaczka nie bierze. Dzisiaj, na drugim spacerze, były takie momenty, że wydawała się trochę wyluzować, wybiegała lekko do przodu, wąchała czasami trawę, interesowała się innymi psami. Psów się nie boi, jest łagodna w stosunku do nich. Idealnie by było gdyby znalazło się dla niej DT, bo 1 spacer w tygodniu to za mało, żeby były jakieś efekty, a jej szanse na adopcje są praktycznie zerowe, raz że jest tak bojaźliwa, dwa że w ogóle nie wychodzi na zewnątrz więc nikt jej nie wypatrzy... kontakt do mnie Justyna 783700518 [email protected]
  8. [quote name='suza']Dzieki zapka :D jak tam bylo na szkoleniu;> 'Przygarnal' ktos moja Dorke ;> :P[/QUOTE] Dorkę przygarnęła Karolina i bardzo ją sobie chwaliła;)
  9. Dostałam meila z allegro, dom z ogrodem, państwu odszedł niedawno bokser z powodu nowotworu, w domu jest 3 dzieci- 10,5 i 3 latka. Wiem, że Magda napisała, że Jagna jest łagodna do dzieci ale 3 dzieci w sumie jeszcze dosyć małych, średnio to widzę, szczególnie że Jagna też jednak wymaga pewnego rodzaju opieki. Co myślicie?
  10. Na dzisiaj tylko allegro i alegratka [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1287245950[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8158389_wyrwana_smierci_amstaffka_jagna_szuka.html[/url]
  11. Wysłałam tekst i zdjęcia na meila fundacyjnego. Zaraz zrobię małej allegro. Magda dopiero teraz przeczytałam o zdjęciach- zdjęć nigdy mało:grins:
  12. Dzięki doddy postaram się dziś coś sklecić.
  13. Zapisuje sobie wątek. Basia dobra robota:happy1:
  14. Cwaniak od wczoraj jest w schronisku.
  15. [quote name='shanti']U nas to zazwyczaj robi Monika55, ale może nie będzie miała czasu. Prześlij mi proszę na pw namiary na tą osobę. Jeśli Monika55 sie tu nie pojawi, to ja w poniedziałek mam wolne i mogę coś podziałać, dobrze? A wczesniej tam zadzwonię.[/QUOTE] Dziękuje :-) Już wysyłam.
  16. Ja jej zrobię allegro, tylko jak napisałam my teraz zaganiane jesteśmy dlatego to wszystko tak wygląda. Obiecuję, że przez weekend ułożę jakiś tekst i ruszę wreszcie z ogłoszeniami.
  17. [quote name='shanti']Jeśli chodzi o bezpośrednie wiadomości o psiaku zachowanie itp, to można podać mój numer, ale nie podejmuję się zorganizować wizyty p/a. Nie dam rady czasowo.[/QUOTE] Rozumiem, ale do wizyty przedadopcyjnej można znaleźć kogoś z TG na dogo i poprosić o wizytę, na mapie dogo znalazłam z TG NadziejA, Polarna Legenda i TomekZabrze. Chciałabym żeby panią przejął ktoś od Was bo chodzi o Waszego psiaka, więc moja osoba wydaje się tutaj zbędna. Czy ktoś od Was może się tym zając?
  18. Każdy szanujący się amstaff pcha się do łóżka :lol: to cecha wpisana w tą rasę:evil_lol: Jak tylko się ogarnę zabiorę się za ogłaszanie małej Jak znajdziesz wolną chwilę to napisz coś więcej o niej, bo nie pamiętam czy na wątku są takie informacje- czy ona nadal zostaje w domu sama bez problemów, czy umie jeździć samochodem, czy nie zmienił się jej stosunek do innych zwierząt, czy miała kontakt z dziećmi i jaka była jej reakcja itp wszystko co Ci przyjdzie do głowy a co przyda się ogłoszeń
  19. Pani odpisała, że po rozmowie z córką uznały, że jednak chcą zaadoptować pekińczyka z J.Zdroju, więc szukamy dalej.
  20. Dziewczyny mam panią zainteresowaną adopcją tego psiaka. Pani jest z Tarnowskich Gór, miała przez 12 lat małego pieska, który odszedł rok temu. W Gazecie Wyborczej 2 tygodnie temu znalazła ogłoszenie o naszym Cwaniaku, przez 2 tygodnie biła się myślami , czy zadzwonić, ostatecznie tak zrobiła:evil_lol: Cwaniak w międzyczasie poszedł do adopcji,Agucha podesłała mi tego psiaka, który pani również bardzo się spodobał. Pani zgadza się na wizytę przedadopcyjną, generalnie zrobiła na mnie jeśli chodzi o nasze rozmowy telefoniczne pozytywne wrażenie, ma świadomość że pekińczyki mają czasami dość trudne charaktery itp no ale oczywiście trzeba domek dokładnie sprawdzić. Nie wiem komu przesłać numer telefonu i meila pani w celu uzgodnienia wizyty itp bo poinformowałam panią, że ktoś się z nią skontaktuje?
  21. Myślę, że bezcelowe jest rozważanie przez kolejne 10 stron tej sprawy czy analiza każdego postu schronisko90, najważniejszy jest fakt, że trzeba Cwaniakowi szukać ponownie domu. Wysłałam do pani z TG meila, czekam na odpowiedz, jeśli będzie potrzeba to zacznę go ogłaszać. Pamiętam Basiu, że Ty również go ogłaszasz i chwała Ci za to;) Zastanawiam się czy nie założyć mu osobnego wątku, bo chyba nie ma i szukać na dogo DT dla niego, bo nie jest powiedziane że znajdzie dom w ciągu najbliższych dni.
  22. [quote name='Malwi']można coś więcej o nim ? oprócz tego że wycofany wiadomo coś ? wiek, zachowanie do psów/dzieci/kotów ? pies/suka?[/QUOTE] musisz poczekać aż Sylwia coś napisze ja tego psa w przelocie widziałam moją uwagę zwróciło tylko że był wycofany i wyraźnie bał się ludzi
  23. [quote name='Agucha']Jenny, uprzedź prosze tych Państwa o problemie z Cwaniakiem... bo, jeżeli się jednak zdecydują na niego a nie na plaskatka z Jastrzębia - nie chcę, żeby historia się powtórzyła po raz trzeci...[/QUOTE] Wiem, ja już wstępnie pani w poniedziałek mówiłam, że wrócił z adopcji bo ugryzł pani wspominała że jej poprzedni pies z kolei był bardzo hałaśliwy więc myślę że ma świadomość, że pies może sprawiać różne problemy Zaraz napiszę meila do pani
  24. sosnowiec90 napisz ile dokładnie czasu Cwaniak może u Ciebie zostać? dzisiaj już nie dam rady, ale jutro zrobię mu ogłoszenia zastanawiam się też nad tą panią z TG która o Cwaniaka w poniedziałek do mnie dzwoniła, wprawdzie dzisiaj przesłałam jej pekińczyka z J. Zdroju i też wyraziła chęć adopcji ale może napiszę do niej jeszcze raz i zaproponuję ponownie Cwaniaka... Czy możesz napisać coś więcej o psie? Jak się zachowuje w domu, czy szczeka, czy umie zachowywać czystość itp takie podstawowe informacje I jeszcze jedno pytanie- czy mogę wykorzystać Twoje zdjęcia do ogłoszeń?
×
×
  • Create New...