-
Posts
4331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jenny19
-
[quote name='Jenny19']Dwa tygodnie temu, na ulicy Lenartowicza w Sosnowcu, znaleziono błąkającego się psa w typie owczarka szkockiego collie. Pies ma ok 6 lat. Jest zestresowany schroniskowa sytuacją. Nie wykazuje cienia agresji do ludzi i zwierząt. Ładnie chodzi na smyczy, grzeczny, ułożony, spokojny. Pies jest rudo biały. Obecnie przebywa w schronisku w Sosnowcu, w tym tygodniu kończy mu się kwarantanna. Nie zgłosił się po niego właściciel, nikt też takiego psa nie szuka, można więc podejrzewać, że pies został porzucony. Czas więc szukać mu domu, zanim schronisko zniszczy tego pięknego psa. Wątek na forum collaków: [URL]http://collie.info.pl/viewtopic.php?t=5804[/URL] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TGmPONZc2ZI/AAAAAAAAG0E/jtv0jU8PcFQ/s512/P1020145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TGmPNrFXB1I/AAAAAAAAG0E/8FsOFZq57FI/s640/P1020144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TGmPMBnnjpI/AAAAAAAAG0E/tQDWrN7HMN4/s640/P1020141.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TGmPNIUAz2I/AAAAAAAAG0E/s_g4XKkuyDc/s640/P1020143.JPG[/IMG][/QUOTE] Nieaktualne, psa odebrała właścicielka.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']ślepa jestem szukam i nie wiedze metryczki benka ???[/QUOTE] Metryczka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU-zapomniane-nie-kochane-potrzebuj%C4%85ce-mi%C5%82o%C5%9Bci!!!?p=15130495&viewfull=1#post15130495[/url] zdjęcia poza boksem [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU-zapomniane-nie-kochane-potrzebuj%C4%85ce-mi%C5%82o%C5%9Bci!!!?p=15166100&viewfull=1#post15166100[/url] i w boksie [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU-zapomniane-nie-kochane-potrzebuj%C4%85ce-mi%C5%82o%C5%9Bci!!!?p=15156659&viewfull=1#post15156659[/url] -
Amstaff do kochania, przełagodny 8-letni Wiki
Jenny19 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A gdzie przystojniak przebywa bo nie widzę w ogłoszeniu żeby pisało? -
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy przeznaczony min na Jagusię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09"]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09[/URL]
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Jenny19 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Jagusi, Buby i Zefira z sosnowickiego schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09"]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09[/URL] -
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Jagi, Buby i Zefira sosnowieckiego schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09?p=15336061#post15336061"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09"]link[/URL]
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Jagi, Buby i Zefira sosnowieckiego schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82%21%21%21-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09?p=15336061#post15336061"]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09?p=15336061#post15336061[/URL] -
Zefir- moje życie jest warte 450zł- wykup je!
Jenny19 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy dla Jagi, Buby i Zefira sosnowieckiego schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192416-Pakiet-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82!!!-na-Jag%C4%99-Bub%C4%99-i-Zefira-z-sosnowieckiego-schr.-do-30.09?p=15336061#post15336061[/url] -
Życie Zefira od początku okupione było bólem i cierpieniem. Nie znamy jego przeszłości, nie znamy jego właściciela...ale czy można nazwać osobę, która przywiązuje psa do ławki i odchodzi w milczeniu- ukochanym właścicielem? Raczej nie. Przerażenie w oczach psa na widok podniesionej ręki mówi samo za siebie. Z czasem ten niespełna 2 letni pies znalazł sposób na radzenie sobie z trudną, brutalną schroniskową rzeczywistością - zaczął używać zębów. Wszelkie próby złapania Zefira na smycz, kończą się histerycznym kąsaniem na oślep. Taki pies jest na tę chwile nieadopcyjny. Jeden jedyny raz Zefir wyszedł na spacer, bo na spokojnie można z nim zrobić wszystko. Ale i tak łatka psa agresywnego zostala mu już przyklejona. Żaden z pracowników nie chce podjąć się wyciągnięcia psa z boksu. Przy kratach Zefir ujada, ale gdy ktoś wchodzi do jego boksu chowa się i unika kontaktu. Za dom ma boks i budę- tam czuje się bezpiecznie, traktuje to jako swój azyl. Został potwornie skrzywdzony. On nie wie, że człowiek może być dobry. Zefir ma 2 warianty- szkolenie w hotelu, gdzie, albo wyjdzie z agresji i znajdzie dom, albo gdy okaże się przypadkiem beznadziejnym- morbital. Jest też drugie wyjście- morbital- bez podarowania szansy na normalne życie. Wariant numer 1 kosztuje 450zł Wariant numer 2 nie kosztuje nic. A Ty który wariant wybierasz? Zefir: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8DWxJvjGI/AAAAAAAAFoI/LBYslSUV8eA/s576/P1010680.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8DaUcwDtI/AAAAAAAAFoY/AmzaO4oxbps/s640/P1010684.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8DbX7EDxI/AAAAAAAAFoc/AoRG-EECb7w/s512/P1010685.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8DYjxtWWI/AAAAAAAAFoQ/Y62iCoHeYQA/s640/P1010682.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TE8DXs8aSDI/AAAAAAAAFoM/Gxd4iwndBKg/s512/P1010681.JPG[/IMG]
-
W czerwcu za worek Acany Adult zapłaciłam 146 zł, a dzisiaj jak przeglądam to najniższa cena to 165 zł...też muszę moją suczkę odchudzić i myślę nad Acaną Light
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Jenny19 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Heksa ze schroniska w Sosnowcu z podejrzeniem ropomacicza, obecnie na Brynowie -potrzebujemy pieniędzy na operację i DT! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192309-Sosnowiec-amstaffka-Heksa-z-podejrzeniem-ropomacicza-potrzebna-pomoc-DT...?p=15325301#post15325301[/URL] -
Amstaff Demon łagodny domowy olbrzym czeka na dom...
Jenny19 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Demon został odebrany przez rodzinę właściciela. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Heksa z podejrzeniem ropomacicza potrzebujemy pieniędzy na operację i DT po niej... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192309-Sosnowiec-amstaffka-Heksa-z-podejrzeniem-ropomacicza-potrzebna-pomoc-DT...?p=15325301#post15325301[/URL] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0138.jpg[/IMG] -
Historia Jagi, a dokładnie ta niewielka część, którą znamy zaczyna się kilka dni temu. Wycieńczoną, słaniająca się na łapach sukę ktoś przywiązuje do ławki przed schroniskiem. Czy tym kimś była przypadkowa litościowa dusza, która nie przeszła obojętnie obok znalezionego zwierzęcia? A może był nim właściciel, bezdusznie pozbywający się ciężko chorego przyjaciela? Prawdę zna tylko Jaga. I chyba jej smutne oczy i tragiczny stan są wystarczającą odpowiedzią. My znamy tylko suche fakty. A są one następujące Jaga do schroniska trafiła z twardym, powiększonym brzuchem, z ropnym wyciekiem z pochwy.Ostatecznie okazało się że jest to zaawansowane ropomacicze. Oprócz tego suczka w wyniku mechanicznego urazu ma uszkodzone jedno oko. Zostało zoperowane i zaszyte. Jaga była bardzo słaba, miała problemy z poruszaniem się, wyprowadzona z boksu przewróciła się do rynienki ściekowej i nie mogła się podnieść... Gołym okiem było widać, że jej stan jest tragiczny. Porzucenie jej przed schroniskiem było wyrokiem na niej, przysłowiowym ostatnim gwoździem do trumny. Kwestią godzin, być może dni był nieuchronny koniec.... A jednak dziękim wspaniałym ludziom z Fundacji SOS z Chorzowa Jaga została ze schroniska zabrana. Tylko szybko udzielona jej pomoc medyczna w postaci operacji ocaliła jej życie. Jaga to zgodna, miła, przyjacielska suczka. Nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi czy innych psów. Dostała od losu największy prezent- szansę na nowe, lepsze życie u boku ukochanego człowieka. Jeżeli chcesz adoptować Jagę lub pomóc w inny sposób pisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub dzwoń: 784 926 138 Pomożemy w transporcie. [B]Wydatki: Za operację ropomacicza- wyszło 280zł Za oczko wyszło- 120zł Za pobyt w klinice, leki, opieka weta itp wyszło 400zł Razem 800zł Datki: - 50 zł przechodzi z Buby-[URL="http://www.dogomania.pl/threads/191326-Historia-Buby-b%C4%99d%C4%85ca-wo%C5%82aniem-o-pomoc-umieraj%C4%85cej-w-schronisku-suki%21-Potrzebny-DT"]klik[/URL] - 130zł z bazarku - 232zł z bazarku -60 zł z bazarku Saldo: -318zł Z dopiskiem "Na Jagnę" FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-508 Chorzów - Maciejkowice ul. Antoniów 1 Numer konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0143.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0141.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0140.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0138.jpg[/IMG] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/tn_Zdjcie0147.jpg[/IMG]
-
Eh, mnie niestety nie będzie, dzisiaj się dowiedziałam, że muszę koleżankę w pracy zastąpić.
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie rottka Maciusia? przypadkiem trafiłam na forum i znalazłam taki wątek...:cool3: [url]http://www.forum.rott.pl/viewtopic.php?t=542&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] Maciuś pomieszkuje w Kielcach, w niby DT ale jest szansa że zostanie tam na stałe;) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Jenny19 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Majorowi trzeba zrobić jakieś fajne foty bo na tych po kąpieli i strzyżeniu to się średnio prezentuje:diabloti: