-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
ech... szkoda gadać :( ale to tylko dowód, że pani kieruje się emocjami a to dla naszego PACO nie jest dobra opcja - taki właściciel! -
martik_b jak zmniejszysz banerek to będzie całkiem nieczytelny! niestety regulamin dogo jest bezlitosny w tej kwestii :( trzeba wybrać jeden banerek albo kilka butonów! ale tak sobie myslę, że chwilowo Amelka jest juz zabezpieczona więc możesz podmienić :) albo sobie zmniejszyć w jakimkolwiek programie do grafiki (chociażby Irvan View)
-
Paco ma wreszcie WSPANIAŁY DOM !!!
Klementynkaa replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
hehehe oglądam własnie kłapciate uszka :loveu: sliczne, szkoda, że w katowickiej TV nie ma takiego programu :( aaaa szkoda, że nie powiedzieli o ND tak jak o rotce! ale Karolina wyglądaliście z PACO superasnie :p -
trochę wyskakuję bo niby juz po wakacjach ale na gwałt ;) szukam noclegów na drugą połowę października w okolicach Trójmiasta! i okazało się, że to wcale nie takie proste bo pies, bo już po sezonie, bo ceny :( za wszelką pomoc i podpowiedzi będę wdzięczna!
-
nie, ale człowiek, do którego mam trochę zaufania w temacie zachowania psów (psiarz, hodowca) zna go od szczeniaka. ale myślę też, że pan nie miałby nic przeciwko temu żebym jako zobaczyła i oceniła... tyle, że od wczoraj milczy, nie wiem jak mam to rozumieć, może woli jednak działać na własną rękę bo wystraszył się kastracji?