Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. no i FIZIA siedzi na wygnaniu, wakacje ma na całego, a domku jak nie było tak nie ma... pieniążków na sterylizację też nadal brak :(
  2. 45 hopek... oto instrukcja jak usuwać swoje posty: -pod tekstem postu jest ikonka "Edytuj" (taka z nożyczkami) klikamy ją -klikamy "Idź do zaawansownych" -zaznaczamy "Kasuj wiadomość: (taką czarną kropką) -klikamy "Usuń wiadomość" i GOTOWE! wątek chudszy :)
  3. :( malutki już nie cierpi smutków.
  4. [quote name='Wafelek']I jeszcze jeden bardzo pozytywny objaw: ucieszyla sie do mojego taty zamiast go obszczekac![/QUOTE] a czy z wzajemnością ta radość?
  5. własnie wróciłam z przeprowadzki. FIZIA jest u wafelka :( powrót planowany za dwa tygodnie najwcześniej, chyba że... ;) ale ćsssiii
  6. FIZIA za chwilę się przeprowadza... widzi spakowane torby ze swoimi rzeczami i jedzonkiem, jest taka smutna i patrzy "co jest???" ja wiem, ze idzie do dobrych i troskliwych ludzi, krzywda jej tam nie spotka przez czas eksmisji cieczkowej ale ona tego nie wie :(
  7. mały jest pod opieą schroniska jak najbardziej, przynajmniej do momentu kiedy ktoś z nas go nie wyciagnie chciazby zby przetransportowac :) ale jak schronisko spisuje też umowę to dobrze :) a domek się sprawdzi! oby tylko był!
  8. no ogólnie pytam :) jak ma na imię, jak się zachowuje, to co ptrzebne żeby ją dobrze zareklamować!
  9. schronisko nie wiem, ale my jako ND zawsze spisujemy umowę.
  10. pewnie, że nie są! ani Twoje ani nasze wspólne obawy nie są pozbawione podstaw. natomiast dotyka mnie kiedy mowa jest o "suczce z psychitryka" (cyt. z allegro), "ludziach chorych psychicznie", czy z " żółtymi papierami", dla mnie liczy się, że to po prostu CZŁOWIEK i krzywdzi :( ja na codzień pracuję z ludźmi chorymi psychicznie, alkoholikami, upośledzonymi umysłowo, może stąd moje przewrażliwienie :)
  11. o rany... jakies bliższe info o psiej dziewczynce poproszę.
  12. tak na prawdę to w momencie kiedy pies miał wszystko zabezpieczone (nawet jesli na pokaz) to nikt nie ma prawa psa odebrać. wszelkie wchodzenie do domu jest możliwe wyłącznie z nakazem prokuratorskim, to i tak cud, ze z JAGUSIĄ sie udało. bardzo prosze nie szarżowac tutaj określeniami z pogranicza corób psychicznych bo można komuś dużą przykrość zrobić, prawda jest, ze mieszanie leków jakichkolwiek z alkoholem to fatalny pomysł ale pacjenci przewaznie o tym wiedzą i po prostu tych leków nie biorą (zreszta jak ktoś pije to woli pieniądze na alkohol wydać niż na leki). jesli amikat podjęła taką decyzję to ja wierze w jej słuszność i wierze, że facetowi nie odpuści.
  13. nadchodzą ferie... będzie więcej nieszczęść :(
  14. FIZIA jest już spakowana, ma swój materacy, kocyk, kenelik, miskę i worek żarcia na 2 tyg. pozostaje czekac na hasło kiedy i gdzie przeprowadzka :( ona chyba czuje, że coś się święci, taka smutna siedzi, bardziej niż zwykle.
  15. FIZIA zachowuje się jak anioł w domu, lezy terazcały czas w przymusowym areszcie kenelowym bo inaczej Kastor ją molestuje koszmarnie, ona nawet nie miauknie! na spacerku pobiegała, załatwiła się, potem śniadanko i leży :) Kastor zagląda do niej z miłosnymi wetchnieniami i tyle... póxniej z nim pojade na trening to FIZIA trochę na wolności po mieszkanku pobiega.
  16. nie kpię z ludzi, którzy chcą pomóc tylko z ludzi, którzy mówią innym (nam) co powinni robić :) rozumiem, że Ty Jesteś z Wrocławia, bywasz w schronisku? będzie nam bardzo miło nawiązać z Tobą współpracę :) to jak nam pomożesz? a w zasadzie nie nam tylko SMOKIemu?
  17. nie ma sprawy Koperek ;) już wsiadam w auto i śmigam... w końcu z Katowic to tylko jakieś 2-3 godziny w jedną stronę :) no chyba, ze Beatka, ona z Tczewa ma ciut dalej ale co tam!
  18. o rany jaka ona śliczna!!! piesek miał byc odbijany dziś wieczorem, wszyscy czekamy na wieści :( myslę, że allegro bardzo się przyda!
  19. pewnie, że warto! my będziemy o niego walczyć, został ochrzczony - ma na imię SMOKI i szukamy mu domku :) do skutku!!!
  20. [CENTER][COLOR="Red"]WPŁATY NA STERYLIZACJĘ PROSZĘ KIEROWAĆ NA KONTO:[/COLOR] FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 Nr konta bankowego [B][SIZE="4"]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/SIZE][/B] z dopiskiem: [B][COLOR="Red"]na FIZIĘ[/COLOR][/B] [url]http://www.fundacjasos.nazwa.pl[/url][/CENTER]
  21. ROKO jest już na stronie adocyjnej od tygodnia :) [url]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/roko.html[/url]
  22. u FIZI były dwie rzeczy bardzo diagnostyczne, a widoczne nawet po tygodniu (czyli bardzo krótkim czasie) - zwiekszona częstotliwość sikania podczas spacerków, nabrzmienie sromu i wyjątkowo częste podlizywanie... no i mój Kastorek raczej się nie myli ;)
  23. Kochani bardzo prosze o wsparcie finansowe dla FIZI - konieczna jest sterylizacja bo jest to warunek dalszego pozostawania u mnie na tymczasie!!! mój samiec to pies na baby i jak tylko wyczuje że coś się zbliża będzie koniec! a mój nos mi mówi, ze FIZIA szykuje się do cieczkowania... koszt sterylki niby mały ale przy wydatkach na stałe leczenie Kastora dla mnie staje się problemem :( wieczorem podam konto na które można wpłacać chciaż po 5 zł!
  24. dzis FIZIA znów ze mną w pracy, teraz siedzi w aucie i mrozi dupkę, potem ja przemycę znów do środka. mam na dzieję, że przez weekend uda się popracować nad cichym zostawaniem, znacznie by nam to ułatwiło życie :( szansę na adopcję tez by to zwiększyło, bo kto weźmie psa który drze japę?
  25. FIZIA znów ze mną w pracy, posiedziała godzinę w aucie przyzwyczajając się do samotności a teraz wariuje w pracy.
×
×
  • Create New...