Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. trzeba by mu wiek w tytule zmienić, trochę nam chłopak się zestarzał, szkoda, że w schronie... a ten ktoś kto dzwonił chętny? rozmyślił się?
  2. dzięki ogromne, wstawię na stronę te zdjęcia, tu go dobrze widać!!! a wariactwo to dobcie maja we krwi, przeciez to dzieciak :) a tym bardziej, że opieki dobrej to on nie miał :( kurna uszy to mu urżneli a potem na ulice...
  3. jedna zmiana - FADO jest w Katowicach ;)
  4. jasne, wykorzystuj do woli!!!
  5. FADO ma hotelik opłacony do 24 stycznia, co będzie potem??? dziś został wygłaskany, wytarmoszony i wybiegany w słoneczku zimowym. popracowaliśmy też chwilę, dwie małe sesje z klikerem, mimo zaawansowanego wieku FADO wiele jeszcze może się nauczyć, to widać :) oto zdjęcia z dziś: [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO009.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO010m.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO011.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO012.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO013.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO014.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO015.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/fado/FADO016m.jpg[/IMG]
  6. dziś idę w odwiedziny do FIZI hurra, hurrra :)
  7. o rany... to stąd ten strach, niepewność, kłapanie paszczą! on nie widzi i boi się wszystkiego bo nic nie zna!!! kolejny dobermani inwalida, kto go pokocha takiego?
  8. najbardziej o chyba potrzebne jest wieszanie plakacików, tu u nas na dogo są sami zapsieni ludzie chyba... bannerki zrobię, allegro się przedłuży... och, co za psica :(
  9. rany... aż tyle spanieli jest w schronach? przerażające :(
  10. plakatuj Kraków, plakatuj - FIZIA smoczyca pięknie się wkomponuje w krakowskie krajobrazy! zresztą, ona ze swoim urokiem osobistym pasuje wszędzie!!!
  11. o jaka dobra wiadomość :) czyli na www też małą przenoszę do nowego domku!
  12. dziękujemy Koperek!!! dla tego malucha to być może pierwszy normalny kontakt z człowiekiem! może dzięki temu uda mu sie troszkę "wyluzować" i będzie łatwiej! jesli będziesz miała okazję to proszę zrób mu zdjęcie takie żeby było go dobrze widać, da radę?
  13. ano wszyscy o FIZI zapomnieli :( w końcu ona ma komplet łap, jest zdrowa, ma opiekę... żadna sensacja... a FIZIA wciąż na wygnaniu cieczkowym i liczy na czyjeś kochające serduszko!
  14. a dawno, dawno temu kiedy byłam małą dziewczynką to moja całkiem bezpapierzasta jamniczka NORKA jako pierwszy (i chyba jedyny :razz:) jamniol zdała egzamin PT w katowickim oddziale ZKwP :). i obiecałam sobie, że kiedyś zrobię z jamnikiem Mistrza Polski PT :diabloti: i zrobię!
  15. miłością ULKA12, miłością :loveu: a on jest już w swoim domku!
  16. usuwam stara hopke a robię nową :)
  17. a czy fundacja EMIR mogłaby pomóc? albo wykupić go jakoś z tych Krzyczek? kto ma tam dobre układy? bo z ND jak na złość nikt z tamtych rejonów :shake:
  18. wiecie jeśli kiedys będziemy robić kalendarz z metamorfozami to ROCKY tam będzie... żeby pokazac co schron robi z pięknego psa :(
  19. FIZIA ma się całkiem dobrze :) wcale za mną nie tęskni, wraca do równowagi psychicznej po przeprowadzce - to dobrze dla niej, że tak szybciutko się adaptuje :)
  20. [B]Krawaciorek[/B] a możesz go przechwycic i umieścić w jakimkolwiek hoteliku??? przetrzymac choćby w budzie??? jeżeli on znajdzie się w tym schronisku to stracimy go z oczu!!!
  21. FIZIA mówi dzień dobry i prosi o reklamę :)
  22. widać, że mu życie wróciło do ślepek! chociaż wciąż są smutne.
  23. [quote name='kasiaprodex']ten dobeczek jutro jedzie do schronu w Krzyczkach[/QUOTE] a możesz nam coś więcej o nim napisać? tak żebyśmy mogły go ogłaszać?
  24. FIZIA ma swój plakacik, prosze drukować i rozwieszać, kochani ona musi znaleźć dom do 20 stycznia!!! inaczej będzie bardzo źle :( wersja kolorowa [URL="http://gostar.home.pl/fizia.pdf"]TUTAJ[/URL] wersja czarnobiała [URL="http://gostar.home.pl/fizia_czb.pdf"]TUTAJ[/URL]
×
×
  • Create New...