byłyśmy z FIZIĄ w potencjalnym domku :( niestety nic z tego :(
pani przez telefon wydawała się bardzo fajna i zainteresowana, niestety podczas spotkania okazało się, ze ma 78 lat, mieszka co prawda samodzielnie ale jak na moje oko cierpi już na nieniknione zaburzenia związane z wiekiem, np w ciągu godziny kilkakrotnie pytała nas o to samo, chwilami wydawała się zawieszona... z jednej strony super - dom, ogród, pani na wyłaczność ale z drugiej... brutalna prawda - FIZIA ma koło roku a pani 78... po konsultacji z Amikat odpuszczamy i szukamy dalej!
kilka ogłoszeń w sieci jest, w pierwszym poście wypisane jest gdzie :)