Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. niestety, na razie cisza :(
  2. wrzucę wieczorem z domku :)
  3. :) fotki już zrobione, filmiki też. wszystko poszło do zainteresowanych domków.
  4. ale ND pokryje część kosztów, prawda cioteczki? tylko potrzebne dobre miejsce!
  5. obawiam się, ze nie bardzo, ale Aneta miała zaproponowac jej kota :) dla FIZI namierzyła kolejny potencjalny domek (efekt telefonów o FADA) tylko musze więcej fotek zrobić a aparat mi padł! złośliwiec!
  6. fruną miśki na ND... a bannerek moze tez uda mi się zrobić jeśli nie zasnę ;)
  7. no to wrzucam smutną ślicznotkę na ND ;)
  8. byłyśmy z FIZIĄ w potencjalnym domku :( niestety nic z tego :( pani przez telefon wydawała się bardzo fajna i zainteresowana, niestety podczas spotkania okazało się, ze ma 78 lat, mieszka co prawda samodzielnie ale jak na moje oko cierpi już na nieniknione zaburzenia związane z wiekiem, np w ciągu godziny kilkakrotnie pytała nas o to samo, chwilami wydawała się zawieszona... z jednej strony super - dom, ogród, pani na wyłaczność ale z drugiej... brutalna prawda - FIZIA ma koło roku a pani 78... po konsultacji z Amikat odpuszczamy i szukamy dalej! kilka ogłoszeń w sieci jest, w pierwszym poście wypisane jest gdzie :)
  9. czy ja wiem... dramatyzm wzmaga zainteresowanie to fakt ale myslę, że jak ktos ma się w niej zakochać to się zakocha i tak ;) oby... wczoraj panna ukradła kilogram cukru, zatargała do kennela i tam rozsypała, potem dwa gamonie, bo i Kastor się przyłaczył, stały w kennelu doopka w doopke i zjadały ten cukier! teraz wszystko się lepi!
  10. ech, tracę nadzieje :( to juz tak długo! a ona potrzebuje kogos dla siebie, kto da jej czas i cierpliwość, których ja nie mam!
  11. hmmm ciekawe! mogliby zapomnieć? rozmyslic się? cos innego?
  12. a czy byłoby możliwe żeby do czasu przeprowadzki karmić ZIUTE w "gościach"? wiem, że to trudne organizacyjnie ale mogłoby pomóc. no i jesli się da to proponuję na kilka pierwszych dni przeprowadzić ją razem z klatką i jej kocykiem, jak się poczuje bezpiecznie to klatka zniknie.
  13. kurczę jakie one ładne! Beata sprawdziłaś tatuaże?
  14. wiecie to może być problem :( ale z drugiej strony jesli Państwo będą dla ZIUTKI na wylączność, dadzą jej ciepło i opiekę... powinna się przekonać!
  15. niestety... FIZIA wróciła do opcji siedzenia w samochodzie :( dziś jak wyszłam z domu to postałam chwilę i jej darcie było koszmarne - jakiś nawrót wrzasku nastąpił. teraz siedzi w aucie i marznie ale trudno... w schronisku też będzie marzła :(
  16. rozstanie będzie trudne ale jest konieczne i tego się trzymam :( FIZIA teraz komplikuje mi życie co raz mocniej... kurczę gdybym chciała mieć dwa psy już dawno by były a teraz za chwilę dobroci się męczymy obie i FIZIA i ja :(
  17. maciaszku jeżeli Państwo się podejmą opieki nad ZIUTKĄ to dadzą radę :) tylko trzeba im to wszystko opowiedzieć na początku!
  18. oj maciaszku chyba tylko my tu zaglądamy :( chyba zmienię tytuł na bardziej dramatyczny... to przyciąga bardziej :(
  19. ech ciężki czas na adopcje... ale ZIUTKA co raz fajniejsza :)
  20. o rany... nie wiedziałyśmy :( dziękujemy! a jakieś więcej info?
  21. FIZIA zrozumiała tajemną komendę "@#$%^" i po jej wydaniu milknie :) ot taki mały sukces wychowawczy hihihi.
  22. FIZIA ma nawrót szczekania jak Kastor idzie na spacer a ona zostaje :( czarno to widzę znów...
  23. maciaszku, FIZIA od samego początku dostaje jedzonko w klatce, tak się wyrobiła, że jak widzi w moim ręku miskę to biegnie aż na zakretach się przewraca! musi być maximum dobrych skojarzeń z klatką :)
  24. ciotki! nie ma co gdybać! idzie weekend więc to dobry cza na decyzję, oni będą w domu oboje, potem niech jedno weźmie tydzień urlopu i odrazu umówi się ze szkoleniowcem na wstępną rozmnowę i po wskazówki! i pod lupe ich mocno! Karolinka, trzymam za Ciebie kciuki ;)
  25. dziś ostatni dzień opłaconego hoteliku!!! jak ten czas szybko pędzi...
×
×
  • Create New...