-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
no i FIZIA siedzi na wygnaniu, wakacje ma na całego, a domku jak nie było tak nie ma... pieniążków na sterylizację też nadal brak :(
-
45 hopek... oto instrukcja jak usuwać swoje posty: -pod tekstem postu jest ikonka "Edytuj" (taka z nożyczkami) klikamy ją -klikamy "Idź do zaawansownych" -zaznaczamy "Kasuj wiadomość: (taką czarną kropką) -klikamy "Usuń wiadomość" i GOTOWE! wątek chudszy :)
-
:( malutki już nie cierpi smutków.
-
[quote name='Wafelek']I jeszcze jeden bardzo pozytywny objaw: ucieszyla sie do mojego taty zamiast go obszczekac![/QUOTE] a czy z wzajemnością ta radość?
-
własnie wróciłam z przeprowadzki. FIZIA jest u wafelka :( powrót planowany za dwa tygodnie najwcześniej, chyba że... ;) ale ćsssiii
-
FIZIA za chwilę się przeprowadza... widzi spakowane torby ze swoimi rzeczami i jedzonkiem, jest taka smutna i patrzy "co jest???" ja wiem, ze idzie do dobrych i troskliwych ludzi, krzywda jej tam nie spotka przez czas eksmisji cieczkowej ale ona tego nie wie :(
-
mały jest pod opieą schroniska jak najbardziej, przynajmniej do momentu kiedy ktoś z nas go nie wyciagnie chciazby zby przetransportowac :) ale jak schronisko spisuje też umowę to dobrze :) a domek się sprawdzi! oby tylko był!
-
no ogólnie pytam :) jak ma na imię, jak się zachowuje, to co ptrzebne żeby ją dobrze zareklamować!
-
schronisko nie wiem, ale my jako ND zawsze spisujemy umowę.
-
Gwiazdeczka Zuzinka - witaj cudowy domku !!!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
pewnie, że nie są! ani Twoje ani nasze wspólne obawy nie są pozbawione podstaw. natomiast dotyka mnie kiedy mowa jest o "suczce z psychitryka" (cyt. z allegro), "ludziach chorych psychicznie", czy z " żółtymi papierami", dla mnie liczy się, że to po prostu CZŁOWIEK i krzywdzi :( ja na codzień pracuję z ludźmi chorymi psychicznie, alkoholikami, upośledzonymi umysłowo, może stąd moje przewrażliwienie :) -
o rany... jakies bliższe info o psiej dziewczynce poproszę.
-
Gwiazdeczka Zuzinka - witaj cudowy domku !!!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
tak na prawdę to w momencie kiedy pies miał wszystko zabezpieczone (nawet jesli na pokaz) to nikt nie ma prawa psa odebrać. wszelkie wchodzenie do domu jest możliwe wyłącznie z nakazem prokuratorskim, to i tak cud, ze z JAGUSIĄ sie udało. bardzo prosze nie szarżowac tutaj określeniami z pogranicza corób psychicznych bo można komuś dużą przykrość zrobić, prawda jest, ze mieszanie leków jakichkolwiek z alkoholem to fatalny pomysł ale pacjenci przewaznie o tym wiedzą i po prostu tych leków nie biorą (zreszta jak ktoś pije to woli pieniądze na alkohol wydać niż na leki). jesli amikat podjęła taką decyzję to ja wierze w jej słuszność i wierze, że facetowi nie odpuści. -
Piekny Bazyl w typie Pona zamarzał na działkach - już ma dom!
Klementynkaa replied to jotka's topic in Już w nowym domu
nadchodzą ferie... będzie więcej nieszczęść :( -
FIZIA jest już spakowana, ma swój materacy, kocyk, kenelik, miskę i worek żarcia na 2 tyg. pozostaje czekac na hasło kiedy i gdzie przeprowadzka :( ona chyba czuje, że coś się święci, taka smutna siedzi, bardziej niż zwykle.
-
FIZIA zachowuje się jak anioł w domu, lezy terazcały czas w przymusowym areszcie kenelowym bo inaczej Kastor ją molestuje koszmarnie, ona nawet nie miauknie! na spacerku pobiegała, załatwiła się, potem śniadanko i leży :) Kastor zagląda do niej z miłosnymi wetchnieniami i tyle... póxniej z nim pojade na trening to FIZIA trochę na wolności po mieszkanku pobiega.
-
9 miesięczny, problemowy DOBERMN we Wrocławiu. ma dom!
Klementynkaa replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
nie kpię z ludzi, którzy chcą pomóc tylko z ludzi, którzy mówią innym (nam) co powinni robić :) rozumiem, że Ty Jesteś z Wrocławia, bywasz w schronisku? będzie nam bardzo miło nawiązać z Tobą współpracę :) to jak nam pomożesz? a w zasadzie nie nam tylko SMOKIemu? -
9 miesięczny, problemowy DOBERMN we Wrocławiu. ma dom!
Klementynkaa replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
nie ma sprawy Koperek ;) już wsiadam w auto i śmigam... w końcu z Katowic to tylko jakieś 2-3 godziny w jedną stronę :) no chyba, ze Beatka, ona z Tczewa ma ciut dalej ale co tam! -
Gwiazdeczka Zuzinka - witaj cudowy domku !!!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
o rany jaka ona śliczna!!! piesek miał byc odbijany dziś wieczorem, wszyscy czekamy na wieści :( myslę, że allegro bardzo się przyda! -
9 miesięczny, problemowy DOBERMN we Wrocławiu. ma dom!
Klementynkaa replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
pewnie, że warto! my będziemy o niego walczyć, został ochrzczony - ma na imię SMOKI i szukamy mu domku :) do skutku!!! -
[CENTER][COLOR="Red"]WPŁATY NA STERYLIZACJĘ PROSZĘ KIEROWAĆ NA KONTO:[/COLOR] FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 Nr konta bankowego [B][SIZE="4"]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/SIZE][/B] z dopiskiem: [B][COLOR="Red"]na FIZIĘ[/COLOR][/B] [url]http://www.fundacjasos.nazwa.pl[/url][/CENTER]
-
u FIZI były dwie rzeczy bardzo diagnostyczne, a widoczne nawet po tygodniu (czyli bardzo krótkim czasie) - zwiekszona częstotliwość sikania podczas spacerków, nabrzmienie sromu i wyjątkowo częste podlizywanie... no i mój Kastorek raczej się nie myli ;)
-
Kochani bardzo prosze o wsparcie finansowe dla FIZI - konieczna jest sterylizacja bo jest to warunek dalszego pozostawania u mnie na tymczasie!!! mój samiec to pies na baby i jak tylko wyczuje że coś się zbliża będzie koniec! a mój nos mi mówi, ze FIZIA szykuje się do cieczkowania... koszt sterylki niby mały ale przy wydatkach na stałe leczenie Kastora dla mnie staje się problemem :( wieczorem podam konto na które można wpłacać chciaż po 5 zł!
-
dzis FIZIA znów ze mną w pracy, teraz siedzi w aucie i mrozi dupkę, potem ja przemycę znów do środka. mam na dzieję, że przez weekend uda się popracować nad cichym zostawaniem, znacznie by nam to ułatwiło życie :( szansę na adopcję tez by to zwiększyło, bo kto weźmie psa który drze japę?
-
FIZIA znów ze mną w pracy, posiedziała godzinę w aucie przyzwyczajając się do samotności a teraz wariuje w pracy.