-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
to są takie fajne pokazy różnych sytuacji jakie mogą mieć miejsce w codziennym życiu z psami, nastawione szczególnie na dzieci, komentarz jest cały czas i objaśnia co niebezpiecznego mogło się podziać i jak temu zapobiegać. dla mnie super pomysł - zamiast dydaktycznej gadki do dzieci to widowisko!
-
Elza -szkielet w tragicznym stanie ..Cuda sie zdarzaja!
Klementynkaa replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
a co nas tutaj tak mało? halooo ONkomiłośnicy!!! -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Klementynkaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']No dokładnie,ja tez zakochałam sie w babuni Pi:loveu: I tez myslałam nad daniem jej ds...no ale jak dziewczynki nie rozdzielają maluchów,to po ptokach:sad: Wykombinowałam to sobie tak,że jak wzięłabym obydwie malizny na dt i chłopaczek znalazłby dom,to babunia zostałaby u mnie juz na stałe. No ale trzymajmy kciukasy,żeby malizny poszły razem do ds:thumbs:[/QUOTE] mysle, ze taka opcja jest dobra, pobyłyby razem, staruszka przyzwyczaiłaby sie do Ciebie, do otoczenia, wtedy zniknięcie towarysza było mniejszym stresem! -
ja tez ogladam i ponawiam pytanie (bo ja agilitowy laik jestem) czy Magda jeszcze bedzie biegać? dziękuję Mokka :loveu:
-
[quote name='Mokka']Nie, żebym jakieś pretensje rościła czy coś tam, ale [B]MÓJ BYŁ PIERWSZY[/B] :evil_lol:[/QUOTE] to poprosze linka bo nie umiem znaleźć!
-
Elza -szkielet w tragicznym stanie ..Cuda sie zdarzaja!
Klementynkaa replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
o rany... jakaż bida -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Klementynkaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
ja się tu przychylam nieśmiało to podwójnej adocpji, wiem, ze moze być trudniej ale ta starutka sunia zasługuje aby dożyć swoich dni z jedynym towarzyszem jakiego ma w tych trudnych dniach, prawda? przeciez ona nie pozyje juz długo... osobna sprawa jest stopniowe i łagpdne przyzwyczajanie ich (szczególnie pieska) do samotności, wszak on na 100% zostanie sam kiedyś! -
a czy to był jedyny start Magdy czy będą kolejne?
-
[quote name='amikat']miała - ale po pogryzieniu poprzedni razem została uszkodzona[/QUOTE] aż tak ostro było z tym pogryzieniem? :-(
-
moja bidulka... nie ma już swojej szczęśliwej czerwonej obróżki :(
-
FIZIA wróciła na boksy schroniskowe :-( z powodu remontu :-( ...
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Klementynkaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
jesli nic innego nie wypali to ja prawdopodobnie 13 marca bedę jechała pod Warszawę, mogę dojechać gdzie trzeba i zawieźć psiaki, jakos je wcisne moze do auta albo poproszę kolegę zeby je spakował do swojego. -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Klementynkaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaa nie mogę na to patrzeć... :placz::placz::placz: -
Hagerek był dzisiaj na spacerze na deptaku w Grodzisku, faktycznie wpadł na pomysł skakania na ludzi, i obskakiwania ich dookoła, bez agrechy ale wyobrażam sobie jakie wrażenie robi jego rozmiar hehe... w domu puszczony luzem jest bardzo ciekawski, włazi na wszystko, wszędzie zagląda, machajac ogonem zmiata to co stanie mu na drodze ;) został zdiagnozowany jako uciążliwy :) pracy troche jest, myślę, ze miesiąc solidnej pracy wychowawczej powinien dac efekty, a potem, kolejne miesiace utrwalania przez, mam nadzieje nowych, opiekunów!