Evuniu, a jakże ja zapomnieć mogłam...o takich cudownych Mordeczkach!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Oczywiście co tylko chcesz wysyłaj do mnie, zawsze służę pomocą jak tylko będę miała czas, ale właśnie net mam już w domu, więc teraz troszkę wszystko mi się unormuje. Zatem czekam. ;)
A co do ogłoszeń...
Allegro się skończyło, ale odczekałabym kilka dni. Wiem już z doświadczenia, że lepiej troszkę odczekać.
W sumie plakaciki też mogę zrobić, bo tekst wezmę z allegro, dodam fotki i gotowe do wysyłania do chętnych do rozwieszania. ;)
Ale proszę Cioteczki, żeby poogłaszały Chłopaków na innych portalach, bo zanim ja zgłębię obsługę nowych portali, to pewnie miną wieki...:oops: