Już sobie wyobrażam...:loveu: :loveu: :loveu:
Myślę, że środa popołudniu byłaby ok, ale muszę jeszcze wszystko sobie dopasować, bo ja w trakcie przeprowadzki - będę bliżej Poznania, a raczej w samym Poznaniu...:cool3: I nie wiem, czy to nie pokrzyżyje moich planów...:roll:
No, ale zobaczymy...;)
Bardzo bym chciała Was odwiedzić...:loveu: :loveu: :loveu:
Buziaki dla Was wielkie i mizianka rzecz oczywista dla Niedźwiadka...:loveu: