Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Bo to ważne. eby nikt nie poczuł się oszukany
  2. Byłam dziś w schronisku. Poszłam do boksu małych psow. Przesiąknięte moczem ściany, podłoże również. Jeśli ktoś się spodziewa wzruszającego tekstu...wybaczcie. Staję przed boksem i patrzę na nie. Śmierdzi paskudnie. Patrzę wgłąb...w półmrok... Jest ... jest Kropek. Jak zwykle zastrachany. Boi się podejśc. Innne psy się łasiają, szczekają, a Kropek nic na to...
  3. Mogła s napisać o jej krzywej łapce :cool1:
  4. Iwopka.jak jak możesz i chesz,,,,
  5. daj nr kom do siebie... stronę chroniska... i nr tel . do schron. :loveu:
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1543.jpg[/IMG]
  7. Jak go pierwszy raz zobaczyłam...to piszczałam przy boksie razem z nim :placz: [B]Jest taki cudny [/B]
  8. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1542.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1541.jpg[/IMG]
  10. Mały do góry! NIe masz imienia..ale co tam..dziewczyny coś wymyślą. :diabloti:
  11. Kochanie, w sobotę pojadę do stajni i zobaczę co z naszą Jamnisia :) Będę miała ze sobą Miśka, więc muszę być ostrożna. Pozdrawiam! :loveu:
  12. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1540.jpg[/IMG]
  13. [B][COLOR=green]Gabi[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1539.jpg[/IMG]
  14. to misiek jest niebezpieczny dla moich przytulanek :crazyeye:
  15. Karolina a co ona tam tak dusi. co?? :eviltong:
  16. Jaki on jest piękny.... :loveu:
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23027.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23026.jpg[/IMG]
  19. W poznańskim schronisku spotkałam pięknego pieska. Jest malenka, coś w stylu ratlerka. Taka mała, trzęsąca się bieda. Podeszła do kraty, która nie pozwalła nam na żadne głaskanie. Stała po "swojej stronie" i cichutko piszczała. Starałam się włożyć tam palce, ale ciężko było. Właszcza że inne psy też były spragnione piesczot i ciężko było faworyzować jednego. A ona stał cierpliwie i czekała. tak bardzo chciała..aby przyszła kolej na nią.. Patrzyła tymi mądrymi ślepkami na mnie i czekała... A ja zamiast dać jej jakąś pieszczotkę, musiałam odejść... Oto ona... nasz Kropka [IMG]http://upload.miau.pl/3/1882.jpg[/IMG]
  20. Nero hopamy do góry!
×
×
  • Create New...