Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [COLOR=darkorchid][B]Terra [/B][/COLOR][COLOR=black]bardzo Ci dziękujemy za cudowne allegro. Dzieki Tobie o Nerusiu dowiedziało się wiele osób. :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR] [COLOR=black]Na razie go nie ściągaj, dopóki Nero nie wyjedzie. Bo wiesz...:cool3: [/COLOR] A tak na marginesie mnie zastanawia, tylu obserwatorów i odezwała się jedna pani. A nasz Neruś dziś do nowego domku! :painting:
  2. Hej Terra..nie, nie piszę, ale bardzo chciałam, aby wreszcie ktos tu zajrzał :evil_lol: Jestem ciekawa, jak to dziś wszystko będzie wyglądłao. Mam tremę. :cool3:
  3. No dobrze kochani, muszę isć spać. Powinnam jutro dobrze wyglądać :diabloti:
  4. Jutro spotykamy się wszyscy u Kamili. Bo nero w takim razie zostaje u niej na noc. Pewnie sięchłopak cieszy, że wreszcie poza schroniskiem. Jutro go pożegnamy...:placz:
  5. No i wreszcie o godzinie 20!! Dowiedziałam się! Pani była...ponad dwie godziny! Zapoznawała się z Nero i on z nią... Przypadli sobie do gustu, byli na spacerze, posiedzieli ze sobą i pomiziali się :). Pani powiedziała, że Nero początkowo będzie mieszkał w domu, dopóki nie zrobią budy porządnej dla niego. Przeciw odwiedzinom nie ma nic przeciw. I postara się słać fotki z nowego domku Nerusia!
  6. Teraz jednak przyśpieszę opowieść, bo chora jestem i spać chcę już :evil_lol: . Jak jużNero przywitał się z Miśkiem i obwąchał okolice, Kamila wsadziła go do autka i pojechali do Kamili. Pani miała się zgłosić koło...16? Oczywiscie ja nie mogłam wytrzymać...i co jakiś czas dzwoniłam :cool3:
  7. Jak miło wiedzieć :) że ktoś jednak mysli o psisku. :loveu:
  8. No dobrze...nie ma nikogo to i opowiadać nie będę... A co mi tam siewysilać do samej siebie? A jest co opowiadać, oj jest. :mad: Dobranoc wszystkim miłośnikom puchatego, łaciatego psa.
  9. Jutro zobaczę co u kropka. Sama jestem ciekawa, jak sobie drobina daje radę.
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23408.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23407.jpg[/IMG]
  12. Jak tylko Misiek zobaczył Lorę i Kozaka z którymi szliśmy na spacer...zaczął tak mnie ciągnąć,że bolała mnei ręka. Nie miałam pojęcia że w tak małym psie, jest tyle siły. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23405.jpg[/IMG]
  13. Misiek w samochodzie był niesamowicie grzeczny. Aż byłam zdziwiona. :crazyeye: Czasem interesowałao go otoczenie, czasem miał chęć zmieniać biegi :lol: , ale na to nie mogłam mu pozwolić. Jednak jego ulubioną czynnością było pchanie sięna moje kolana. Wchodził na mnie cały, siadał i wtedy patrzył na świat za oknem. Co jakis czas musiałam go zpychać z kolan, bo nie mogłam już z nieść jego cieżąru. Chociaż to oczywiscie słodki cieżar... :loveu: Kiedy troszkę się zmęczył, kładł sie koło mnie z łebkiem na moim kolanach. Czasem połozył jeszcze łapę na mnie, jakby upewniał się, czy sobie nie pójdę. Cóż..każda bajka ma koniec...a koniec naszej bajki nastąpił w schronisku w Obornikach. Tu w MIśka wstapił szatan. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23403.jpg[/IMG]
  14. Speceru z Bulinką nie było, bo się schowała do budy. Jednak wolontariusze mówili, że wyprowadzają ją dosyć często. Wiec...może nasza sucznka nie ma tak źle? :-(
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23399.jpg[/IMG]
  16. Ale udało się :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Dzeiwczyny są wielkie, naprawdę. Ja bardzo wątpiłam w powodzenie, kiedy zobaczyłam co tam się dzieje. A one jednak go wyciągneły... Oto w nagrodę dla stęsknionych fanów : [IMG]http://upload.miau.pl/2/23398.jpg[/IMG]
  17. [B][COLOR=darkorange]Misiek[/COLOR][/B] potrzebuje domu! Bardzo kocha ludzi i szuka swego pana na stałe... [IMG]http://upload.miau.pl/2/23397.jpg[/IMG]
  18. Kamila weszła na wybieg i złapała Nero. Co oczywiscie nie było trudne, bo przecież leżał sobie w miejscu i nic nie robił. Jednak to co zobaczylam za chwilę, zupełnie mnie osłupiło.... Kiedy Nero podniósł się z ziemi...wiele psów się na niego rzuciło z kłami. I nie było to żadne ajka ajka...tylko normalne żarcie jego dupska. Nie pomagały krzyki i odstraszania wolontariuszek. Psy uwzięły sięna Nero i koniec. Teraz wiem, dlaczego biedulek nie chciał wychodzić na spacery. :placz: Walki z psami trwały bardzo długo. JUż szczerze powiedziawszy, myślami się poddałam. Byłam prawie pewna, że dziewczynom nie uda sięwyciągnąć Nero. ....
  19. [SIZE=3][COLOR=red][B]Misiek[/B] [COLOR=black]jest przeuroczym psem[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23396.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23395.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23394.jpg[/IMG]
  22. No dobrze kochani..szykujcie się na serię pięknych foteczek przystojniaka :multi: :loveu:
  23. Zanim Kamila weszła na wybieg, patrzyłysmy na Nero przez płot. Ale on nic..albo lezy, albo sobie wstanie. Zadnych reakcji na wołanie. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23392.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23393.jpg[/IMG]
  24. zagaduję Weszkę na gg ale nie odpowiada :shake: . Czekam na wieści od niej, bo nie wiem czy ruszamy z tymczasem czy nie. Wszystko w jej rękach.:cool1:
  25. Po krótkim spacerze nad rzeką z Miśkiem, oraz schroniskowimi :Lorą i Kozakiem...wróciliśmy do schroniska i tu się dopiero zaczęło... CDN...
×
×
  • Create New...