Ja tu nie chcę oczywiscie zapeszać wczesnymi podziękowaniami. Ale tak się cieszę . :loveu: Ze to kochane psisko znajdzie domek. Tylko mi żal, że z moim cudownym banerkiem będę musiałą sie rozstać. Dziewczyny, może byście mnie nauczyły robić takie cudeńka? :loveu:
A poza tym, tyle osób pobrało banerek Nera, że wszedzie go było widać.
Opowiem Wam wszystko jak wrócę od Kamili.