Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Może wstaw jeszcze kilka fotek. Zrobiłam ich przecież bardzo dużo. ludzie lubią sobie pooglądać, co wcale mnie nie dziwi.
  2. No to dowiedziałam się tylko tyle... Jest to suczkaw wieku około półtora roku. Wysterylizowana. Można jąjuż adoptować. W papierach ma napisane sznauceropodobna. Niestety pan mi nie potrafił określić jakiej jest wielkosci. A z budy to mi ją dopiero wyciągnie jak się zdecyduję na psa. Inaczej tego nie zrobi. Jak na moje oko jest to sredniak. Jednak tak wystraszony. Nie wyszedł z budy. Widać było że chce i to bardzo... jednak ten agresywny pies i dla mnie był niemiły. Zaraz wstawię fotki. Chociaż nie wiem czy jest sens, bo są podobne do pozostałych..pies w budzie i to wszystko.
  3. Naero grzecznie poszedł ze swoją nową pania do samochodu. Wsiadł i ruszyli.... Pani obiecała, że będzie przysyłać nowe, bieżące zdjecia Nera. Oby jak najczęsciej. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23490.jpg[/IMG]
  4. Pani przyjechała po około godzinie. Przywitała się z psem. Wszystko było omówione już wczoraj i podpisane. Dlatego pożegnanie przebiegło bardzo szybko. :placz: [IMG]http://upload.miau.pl/2/23489.jpg[/IMG]
  5. Pojechałam do Kamili tak jak byliśmy wszyscy umówieni. Nero spał sobie spokojnie w kuchni. Reszta psów Kamili zaakceptowala Nero i spokojnie koło niego się kręciły. Przywitałam się z Nerusiem. Nie mogłam się nim nacieszyć. A on jak zawsze , ze stoickim spokojem przyjmował moje pieszczotki i mizianka. :loveu: CDN...
  6. Pojechał sobie do nowego domku... :loveu:
  7. Ciekawa jestem jak z allegro?? Bo tutaj nie widzę żadnego zainteresowania Bulinką. A jej pewnie przydałby się domek na ostatnie lata życia.
  8. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: CDN...
  9. Kiedy byłam dziś w schronie, padał deszcz. Większość psów pochowała się. Jednak gdy podeszłam do kojca Kropka, psiaki wyszły i zaczęły na mnie ujadać. Kropek jak to często robi, stanął z tyłu i się mi przyglądał. Czyli nadal tam jest i nadal się trzęsie. :-(
  10. No to obronny on nie jest :eviltong:
  11. Szczerze powiedziawszy, to wygląda na starszego. :cool3:
  12. W sumie to kliknęłam na każde zdjecie i nie są złe. Piekna jest, naprawdę piekna. :loveu:
  13. A jakbyś dała jeszcze jakieś fotki? Trochę większe? I o banerku warto pomysleć :loveu:
  14. Co za piekny pies. Z pewnoscią bedzie cudownym przyjacielem.
  15. Jaka ładna suczynka. Hopaj do góry maleńka. :multi:
  16. Bianka, nie sądzę. :shake: Ale zobaczę.
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23419.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23418.jpg[/IMG]
  19. po prostu, jakbym złapała..to ...:mad:
  20. a mniej więcej o jakiej kwocie mowimy?
  21. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23416.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23417.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23414.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/2/23415.jpg[/IMG]
  23. Ja tu nie chcę oczywiscie zapeszać wczesnymi podziękowaniami. Ale tak się cieszę . :loveu: Ze to kochane psisko znajdzie domek. Tylko mi żal, że z moim cudownym banerkiem będę musiałą sie rozstać. Dziewczyny, może byście mnie nauczyły robić takie cudeńka? :loveu: A poza tym, tyle osób pobrało banerek Nera, że wszedzie go było widać. Opowiem Wam wszystko jak wrócę od Kamili.
  24. Misiek do góry! Szukamy domku stałego!!
  25. [B][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][I]Bulinka[/I][/COLOR][/SIZE][/B] szuka domku z ogródkiem, w kórym moglaby sobie pobiegać i wygrzać w słoneczku stare kosteczki.
×
×
  • Create New...