Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Dinusiu nasz kochany..postaramy ci się pomóc. :loveu:
  2. Jeszcze raz Mozart... [IMG]http://upload.miau.pl/3/8331.jpg[/IMG]
  3. Białek... Oddany przez właścicieli bo się zestarzał i nie spełniał funkcji. Nie ma szans na adopcję. Jest naprawde stary i już nie piękny. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8323.jpg[/IMG]
  4. A ta suczka cały czas przede mną ucieka. Nawet nie wiem jak ma na imię. Jest tak niepozorna, że zawsze zapominam zapytać wolontariuszy o nią. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8321.jpg[/IMG]
  5. A to jest Mozart. Też nowy pies. Jest do ludzi łagodny, ale nie zabiega o ch względy. przynajmniej narazie. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8319.jpg[/IMG]
  6. mi osobiście przypomina wilka grzywiastego.
  7. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8317.jpg[/IMG]
  8. a oto nowy mieszkaniec schroniska... [IMG]http://upload.miau.pl/3/8311.jpg[/IMG]
  9. oby Bono mógł jeszcze zobaczyć niejednego kabanosika... :evil_lol:
  10. Sabina, bardzo Ci dziękuję. To daje Dinowi niesamowite możliwosci..niesamowite. ;)
  11. Aleś Ty kochana!! :diabloti: Na to własnie czekałam...zobaczycie, znajdziemy mu dom. On tak bardzo prosi. :loveu:
  12. czy ktoś pamięta o Dino?
  13. Oj Yona..jak ja potrzebuje czasami Twego optymizmu.
  14. teraz wiem dlaczego taki chudy...teraz wiem... :angryy:
  15. Ale Bianka ma ciągle komplet w domu. :loveu: Teraz ma Frytkę, a przedtem moją Kropkę. Wiesz, co do Bulinki... to nie spodziewaj siętakiej walki jak na wątku charta Normana. :cool3:
  16. No tymczasowa...ale z psich niedojd lub brytanów...robi potulne baranki...
  17. Wiesz, bulinę cieżko będzie "sprzedać". Jest po prostu zwykła.
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8283.jpg[/IMG]
  19. Dino. jak idę z nim na spacer, cudownie się usmiecha... No i te jego soczyste całuski. :razz:
  20. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8279.jpg[/IMG]
  21. jej by się fryzjer przydał.... chociaż i bez tego piękna. ;)
  22. Oleńka...i bez tego zapraszamy.... :razz: Przyjedź keidys w piatek..a w sobotę pójdziemy psiaki wyprowadzić.
  23. ja sie na tych skarpetach to zupełnie nie znam..nic a nic. :shake:
  24. Oj oj..jest tu nas kilka/...każda ma swoje zadanie i chcemy uratować Dina i znaleźć mu dom.
×
×
  • Create New...