Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Yona...spokojnie...spokojnie... :diabloti:
  2. Ciesz się bardzo z tego wszystkiego. Jednak może opowiedz nam cośo sobie..czy jesteś pełnoletnia? I czy zdajesz sobie sprawę że to stara suczka a nie szczeniak? Onakocha ludzi,ale jest nieśmiałą.
  3. ajajajjajjj....ciotka..co tak ostro? :cool1:
  4. co do kici....to kicia cąły czas siedzi na parapecie okiennym i patrzy przez okno, wet powiedział, że tęskni. Jutro kotę odwożę.
  5. hę? Ty jesteś autorem ogłoszenia? A nie Ana289????????
  6. no ale jak...miała siępokazać na forum, co by pogadać
  7. No i co? T o wszystko w sparwie Bulinki? :razz:
  8. no..trochę wolne sobie zrobiłam od dogo..parę godzin co parwda, ale zawsze
  9. Dino i kawałek Kremka [IMG]http://upload.miau.pl/3/9509.jpg[/IMG]
  10. Sabina, a skąd wiesz, że Dino ma obserwatora?
  11. Yona, w to ja już nie uwierzę.... :evil_lol:
  12. Śliczna psina, z pewnościa to tylko kwestia czasu, znalezienie jej domku.
  13. A macie jakieś zdjecia tych psów? Z pewnoscią coś tam macie...pochwalcie się. ;)
  14. heheh...Sabinka, no nie mogę sięTobie przecież narazać! Dino na pierwszą...może siękto zakocha w psie?
  15. Karolina, zaglądaj częściej, nie tylko na wątek, ale też i do schroniska.
  16. ale o co chodziiii?///////// W Obornickim schronisku też są szczeniaki. :diabloti:
  17. Ania, masz rację..ale pomysl. Jeśli dajesz namiary na schronisko, to każdy może sietam udać, bez pytania mnie o zdanie. Zobacz jak było z Kleksem. To z dogo siędowiedziałam, że został adoptowany. :mad:
  18. No ale dla Buliny jeden obserwator to i dak dużo. ;)
  19. Nie..no co Ty. Wszystko jest ok. ;) Po prostu jutro już wracam do pracy i będę miała zdecydowanie mniej czasu.
  20. A to Ci złośnica..i gdzie Ty takiej dom znajdziesz? :cool3:
×
×
  • Create New...