Ciesz się bardzo z tego wszystkiego. Jednak może opowiedz nam cośo sobie..czy jesteś pełnoletnia? I czy zdajesz sobie sprawę że to stara suczka a nie szczeniak? Onakocha ludzi,ale jest nieśmiałą.
Ania, masz rację..ale pomysl. Jeśli dajesz namiary na schronisko, to każdy może sietam udać, bez pytania mnie o zdanie. Zobacz jak było z Kleksem. To z dogo siędowiedziałam, że został adoptowany. :mad: