o..ciotka bIANKA MA SPRZĘCIK NA TARASIE.... ciekawe, czy z niego korzysta. :razz:
Co do moich wątków, to rozmawiałam z moderatorem wszoraj...z Szamanką. No i w sumie sparwdza sie to co ona powiedziała. Że zamiast sprawy uciszyć, to więcej z tego plotek na innych wątkach .
:cool1:
A wątek Bulinki nie jest mój, więc sięcioteczka Yona nie martwi.