Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a może jest jeszcze szansa na znelezienie właściciela?
  2. e...Bianka, nie zaspokoiłaś mojego podniebienia konesera... (:roflt: :jumpie: )
  3. Nikt nie zapomina o Frycie i Biance..... :razz: Bianka! Co te kocie zdjecia takie niewyraźne co??
  4. :diabloti: małe biedactwo.... Mam nadzieję, że wygłaskałaś ją potem.
  5. a...to wy mieliście takie ogólne szczepienia dziś wszystkich psiaków?
  6. hhahah..no jak to po wyjściu? Czyżby u weta była tak przerażona, że zapomniała o lamentowaniu? A na co te szczepienia?
  7. Oj..chyba nikt nie ma dziśpomysłu na seterkę... Chyba sięmusze przez wątek przekopać, aby się dowiedzieć co u niej aktualnie.
  8. hmmm...no i co teraz? Co dalej? jakieś pomysły?
  9. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5541716#post5541716 zobaczcie jaka ładna Szprotka. Ta mała ma coś w sobie. :razz:
  10. no..brać banerki proszę....
  11. Lupe!! Jak zwykle kochana!! :multi:
  12. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65232 kto chce szczzura? A kasę na sterylkę już uzbierałaś?
  13. Coś mi sięwydaje, że Mrówa to wyjechałą znowu na weekend. Tak coś mi się wydaje, że na innym wątku czytałam. Aż wtedy byłąm zdziwiona..jak to? Przecież ma być u Maksi. Z tego możemy wnioskować, że wieści będą albo wieczorem..albo jutro rano. :cool1:
  14. No ja miałam dziś do stajni jechać na zawody w skokach. Są na 12. Ale nie do końca wiem, czy pojadę.
  15. Bianka, a nie pamiętasz na której stronie jest banerek Fryci? Bo nie chcemi sięcałego przegrzebywać. no i jak z tą sterylką dla starszej pani?
  16. o..ciotka bIANKA MA SPRZĘCIK NA TARASIE.... ciekawe, czy z niego korzysta. :razz: Co do moich wątków, to rozmawiałam z moderatorem wszoraj...z Szamanką. No i w sumie sparwdza sie to co ona powiedziała. Że zamiast sprawy uciszyć, to więcej z tego plotek na innych wątkach . :cool1: A wątek Bulinki nie jest mój, więc sięcioteczka Yona nie martwi.
  17. no właśnie..ciotka Yona...jak to tak może być? Może ktoś ogłosi? Nie koneicznie ciotka Yona. :cool1:
  18. Poker........... wyczuwam złośliwość i radość z Biankowych kłopotów. :mad:
  19. A co ty tu Fryta tak daelko robisz? Mam cięganiać po wszystkich wątkahc, czy jak? A Bianeczka to chyba dalej szuka kolejnych kociakó.w... :diabloti: :evil_lol:
  20. No własnie, co z MIlą?
  21. Iwona, zobaczysz, on błyskawicznie znajdzie dom.
  22. to jak jest z jej oczkami? czy ona widzi?
×
×
  • Create New...