[quote name='BIANKA1']
No choćby tu.......... :mad:
A tam przy okazji..ciotka Bianka, czy jak poślę Ci muzykę to jesteś w stanie odsłuchać?
No i kto jeszcze chce dostawać utworki?
Spokojnie Iwonka, my tu jeszcze będziemy rozmawiać z Haili, znaczy Magdą. Bo musi..musi sobie uświadomić że to psiaczek ze schroniska, stary, sympatyczny i nieco strachliwy.
no a ja wzięłam się za mycie okien.
Lubię myć okna..z jednym wyjątkiem...w dużym pokoju.
Jak ciotka Bianka pozwoli, to pokażę wam co muszę odkopywać za każdym razem aby siedostać do tego okna...
mycie go zajmuje mi zawsze cąły weekend.
no własnie mi ta Warszawa żyć nie daje............
Yona, czy bedziesz czasem do nich zagladać?
Kurcze, dziewczyna pewnie na stajncji w bloku będzie mieszkała...czy musi ją brać?
Haili, jak będziesz, odezwij sie.
mam pytania.