Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no właśnie, właśnie..a jak sobie przypomnę jak Amiga siębała o Bono na początku.... :shake:
  2. pierwsze koty za płoty!! Teraz dalej walczymy.... Czy Szprota ma jeszcze allegro?
  3. to jest nasza kochana Py-Zulcia?? :crazyeye:
  4. słuchajcie..czytałm ostatniego "mojego psa" i tam znalazłąm ogłoszenie Milusia. Jak rozumiem to ktoś z wątku dał to ogłoszenie. I mam takie pytanie...jak załatwić takie ogłszenie psiakowi...i ile to kosztuje. Z góry dziękuję.... :loveu:
  5. no to widzę, że zaczyna się coś dziać.....
  6. no to mnie nieco uspokoiłaś.... ;)
  7. chyba wystawię Reksie na allegro..co Wy na to?
  8. widzę że królują na zdjeciach haszczaki.... ;)
  9. ciekawe czy już odpadły od niego..te no...sami wiecie.... :evil_lol:
  10. ej Bianka..Bianka...Dusia będzie Twoją kolejną tymczasowiczką.... :diabloti:
  11. :diabloti: czekam z niecieprliwością, aż się wszyscy zaczną bić o nasze psiska....
  12. mamnadzieję, że jutro będą wieści.... :oops:
  13. Iwona....o Dinie piszę w wątku ogólnym..to wystarczy.... ;)
  14. kupiłam dziś gazetę mój pies... Czytałąm w nim artykuł o dogach niemieckich... I wiecie co? Olśniło mnie...jak czytałm o charakterze...Toż to nasz Dino ma charakter doga! Wszystko się zgadza...spokojny, zrównoważony, opanowany. Kocha dzieci i wszystkich ludzi. Tolerancyjny dla słabszych psów. Trudno go z równowagi wyprowadzić... :p No i co? Prawda że to nasz nasz Dinuś?
  15. Iwona...i tak już nikt nie zajrzy na wątek Dinucha.... :shake:
  16. no to chyba dobrej nocy psiaczki.... nikt już do was dziś nie zajrzy
  17. zaległe foty [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3728/img2728mb1.jpg[/IMG][/URL]
  18. ciekawe czy ktoś się zakocha w naszych psiurkach.... no jak ich tu nie kochać? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6256/img0600pg2.jpg[/IMG][/URL]
  19. to niech on teraz posiedzi i poogłasza.... :evil_lol:
  20. sadełko powidasz........a od siedzenia przy kompie plackiem to niby nie? :evil_lol:
  21. sama wiesz Anka jak z tą cierpliwością jest. ;)
×
×
  • Create New...