kupiłam dziś gazetę mój pies...
Czytałąm w nim artykuł o dogach niemieckich...
I wiecie co? Olśniło mnie...jak czytałm o charakterze...Toż to nasz Dino ma charakter doga!
Wszystko się zgadza...spokojny, zrównoważony, opanowany.
Kocha dzieci i wszystkich ludzi.
Tolerancyjny dla słabszych psów. Trudno go z równowagi wyprowadzić... :p
No i co?
Prawda że to nasz nasz Dinuś?