Postanowiłam Reksi nie wystawiać na allegro. Ja właściwie jej nie znam, widziałam ją zawsze tylko wtedy, gdy Kamila ją miała przy sobie i przytulała. I jak sięokazuje, Reksia to taka jeszcze bardzo nieśmiała dziewczyna. Jest oswaja przez głaski, mizianki i rozmowy ;) .
Szkoda by było to zaprzepaścić, gdyby trafiła w nieodpowiednie ręce.