Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no nie wiem, czy robić Pikusiowi allegro? jak sądzicie?
  2. przeciez ja zaglądam.........
  3. Rumcajs..pokaż się...niech cię zobaczą.
  4. ależ ja jestem szczęśliwa.. narazie nic więcej się nie dzieje..ale to znak, że sie może podobać :loveu:
  5. witam serdecznie.... :loveu: Chcicłam ogłosić wszem i wobec że Puszek ma obserwatora... :loveu: A teraz znikam do pracy.
  6. [B][SIZE=4][COLOR=sienna]Puszek ma pierwszego obserwatora... :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
  7. no szpryciasta...dawaj w górę
  8. dobrej nocy maleńka....
  9. Anula...no jak Cię w końcu złapię to ukocham :loveu:
  10. ja? :eviltong: ależ no co Ty ciotka :diabloti:
  11. Monia i Krecik znowu są na allegro. :loveu:
  12. do Poznania to i tak nie warto...po za tym ja do pracy chodzę....
  13. kolejna Kropka.... :shake:
  14. a gdzie obecnie jest ta suczka?
  15. No Mrówa...masz nasze wsparcie! Pomożemy z Maksi. Tylko musisz powiedzieć, kiedy będzie gotowa do ogłaszania i jak idą postępy!
  16. hehhe...pewnie sie puszy że ogldają jej cudną łysine :evil_lol:
  17. no...e...no wiesz....ale jest maleńki :diabloti:
  18. Dusia ma nędzną oglądalnosć... :placz: Nikt nie chce puchatego pieska...
  19. Puszek ma małą oglądalność na allegro..ale i tak większą niż Dusia :placz:
  20. Biankeczko..czy Ty nie musisz wrócić do gości? :razz:
×
×
  • Create New...