Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. w tle widać Monię i Krecika na budzie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/4908/img1321ul8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9663/img1352go0.jpg[/IMG][/URL]
  3. czekamy z niecierpliwością na wieści co u niego.
  4. a niby co ja kręcę...........?
  5. szorstek..szorstek....i to jaki. ;)
  6. Iwona....przekaże mu to...... :diabloti:
  7. a tu się z kimś miziam..... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/6061/img1303ky6.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/6928/img1226ae4.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/7302/img1224zu0.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img454.imageshack.us/img454/6981/img0565hs2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/729/img1365aq9.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8585/img1363cj6.jpg[/IMG][/URL]
  13. W schronisku w obornikach mieszka od około 2 lat Puszek. Jest małym pieskiem o wyjątkowej urodzie. Jest psem maleńkim. Sierść ma beżową...kremową? Oczka brązowe..zawsze śledzą cżłowieka. Jedno uszko sterczy zawadiacko, drugie przeważnie oklapniete. Jednak oba słuchają uważnie naszych słów. Nosek prześliczny brązowy. Wciąga nasz zapach, aby zapamietać do następnego spotkania. Puszek ma około 3 - 4 lat i wiele, wiele psiej radości w sobie. Jest bardzo towarzyski. Uwielbia dzieci. Chodzi często z nimi nad rzekę i do lasu na spacery. Ze zwierzetami również ma dobry kontakt. Jest psem pełnym energii, radości izaufania. A mimo tych wszystkich zalet, Puszek nadal nie ma domu. Gdy ktoś przychodzi wybrać sobie psa, bierze albo szczeniaka, albo rasowego, albo do pilnowania domu z ogrodem. I Puszek czeka i patrzy jak odchodzą jego koledzy młodsi, ładniejsi, rasowi... A Puszek? On odda cąłe swe psie serducho, całą swą radosć. Odda siebie, gdy tylko ktoś go pokocha. Puszek wciąż czeka na dom. Czy ktoś pokocha pieska o brązowym nosku?
  14. :cool1: Mrówy jakoś jeszcze nie ma..ale wiem, że miala jakiś egzamin, tylko nie wiem o której. Ja w sprawie Maksi mogę tylko tyle mapomknać, że kasa na hotel jest jednak potrzebna... Dlatego niech jej do żadnego wora nie wrzucają. ;)
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2246/img1222jh5.jpg[/IMG][/URL]
  16. on bardzo kochaniutki..sam się pcha na kolanka :shake:
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2549/img1220gk2.jpg[/IMG][/URL]
  18. a to nasz e nowe haszczaki. Są jakieś małe takie... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2341/img1219xx0.jpg[/IMG][/URL]
  19. kiedy on siętak strasznie kręcił....i wiercił....
  20. no dobra...pierdoły na bok. Anka, masz bojowe zadanie...wystawić Monię i krecika na wszelkich dostepnych Ci stronach oprcz allegro. Do wieczora podam Ci tekst. Zgadzasz się?
  21. nie no Bianka.... :roflt: :roflt: :roflt: to jest hit tygodnia.... :laugh2_2: Ta śliczna Reksia po dobna do Fryciastej.... :roflt: :roflt: :roflt:
  22. lepiej niech się nie cofa... :diabloti:
  23. hehhe..no nie ja... :diabloti:
×
×
  • Create New...