Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no ludziów brak. :-( Je to nawet szkoda wystawiać na allegro, bo kto weźmie takiego niekontaktowego psa? Marne szanse....
  2. Mrówa jutro będzie w schronie...
  3. Szproteczko pokaż się jeszcze.... :lol:
  4. Anka..a myslisz że o co mi niby chodzi? :razz:
  5. No Maksiula...szykuj się...jutro Mrówa do ciebie nadciąga... :evil_lol: Lepiej miej dobry humorek
  6. chciałabym przypomnieć, że Tijucha ma futerko..i to całkiem łande i modne... :razz:
  7. wstawaj Szamanku...już prawie południe :loveu:
  8. Anka...czyli tak...jeśli to rzeczywiscie okaże się ten dom...to przyjedziesz z nią w niedzielę do Poznania? Pociągiem? Jeśli chcesz..odbiorę Cię autkiem na dworcu i pojedziemy jz do nowych państwa... Co Ty na to?
  9. Tijunia...w sobotę pognamy na spacerek... i chlup do wody. :diabloti:
  10. ciotka Hala w końcu zasnęła jak zabita......... no ale już jestem :oops:
  11. no i zasnęłam o 7 i nie można mnie było dobudzić.... a teraz juz trzeba się ruszyć...
  12. Rumcajs rozbójniku..szukaj domu!
  13. a ja też jestem. Tylko dogo mnie zaczyna psychicznie wykańczać..chodzi wolno i co chwilę włącza sięreklama.... mnie to szybko zniechęci do tej strony...ja rozumiem, żeby raz na jakiśczas coś wyskoczyło... :shake:
  14. ważne, żeby Bulinka ze strachu się nie wyrwała. Bo to będzie dla niej zupełnie nowa sytuacja...
  15. Tak...Monia i Krecik są wspaniałą parką...
  16. Dusia od szczeniaczka jest w schronisku. I chyba domku jej nie szukano. A utrudnieniem jest to, że ona nieśmiała i sama do człowieka to nie wyjdzie.
  17. no to jutro do niej zadzwonię
  18. Tinka w górę na dobranoc
  19. No tu mi zadałaś pytanie.... sama jej kiedyś kupiłam obrożę, ale była zdecydowanie za mała. Ona ma cąłkiem sporą szyję. Ale w cm to nie podam.
  20. Szamanku, przypomnij się...może znajdziesz domek.
  21. widzę że parka ma nowego wielbiciela :loveu: Witamy na wątku
×
×
  • Create New...