Dusia jakoś nie przyciąga ludzi. :-(
Tak to jej psie życie się układa. Chyba przyjdzie jej zdechnąc już w schronie.
A ona poza tym, że nieśmiała , to ma wyjątkową urodę. Śliczne frędzelki na uszkach... I ta niesamowicie gesta sierść. Można w niej zatopić paluszki..żeby dostać się do Dusinowego ciałka w celu drapania. :loveu: