Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6075/img0742dx9.jpg[/IMG][/URL]
  2. oczywiscie..oczywiscie ... :angryy: wszystko teraz na biedną, kochaną Halę :mad:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3686/img1243mh7.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6048/img1366ij5.jpg[/IMG][/URL]
  5. łał!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazyeye: :-o :crazyeye:
  6. Winogrady są na drugim końcu miasta... :diabloti: ja mieszkam na Starym Żegrzu. Ale jak trzeba jechać, to nie problem. Anka...masz gg?
  7. co śmierdziało na pewno się już wykrruszyło... :diabloti:
  8. co prawda obserwatora jeszcze nie ma....ale....:mad:
  9. hie hie...Ale ja nigdy czegoś takiego nie robiłam. :loveu: To były mój pierwszy raz... ;) A to Twoje schronisko to gdzie dokładnie?
  10. Amiga...a o jakich ogonkach Ty mówisz? :razz: Przecież te twoje nic takiego nie mają
  11. Aneczko...dziękuję w imieniu Tiji..... :loveu:
  12. tak..tak...ale z poprzedniej sobotą na tą co idzie.
  13. Dusia jakoś nie przyciąga ludzi. :-( Tak to jej psie życie się układa. Chyba przyjdzie jej zdechnąc już w schronie. A ona poza tym, że nieśmiała , to ma wyjątkową urodę. Śliczne frędzelki na uszkach... I ta niesamowicie gesta sierść. Można w niej zatopić paluszki..żeby dostać się do Dusinowego ciałka w celu drapania. :loveu:
  14. A co on ma z tą łapą.....? Jakoś ma niefizjologicznie ułozoną.... :-(
  15. no i co teraz z tym maleństwem? jakie masz plany i jak długo możesz ją mieć u siebie?
  16. powinna mieć na imię Szynszylla :diabloti:
  17. koniecznie musi to Mrówa przeczytać... Bo żeby niewyszła niemiła sprawa, że nie będzie miała na Maksi...pieniażków :shake:
  18. Agusia...ja w to wierzę, że razem damy radę jej pomóc i że ona będzie szczęśliwa ze swoimi ludźmi.
  19. teraz dopiero zobaczyłam zdjecia...piękne są...
  20. nie ma sensu dawać w chwili obecnej linku. Jak ktoś będzie konkretnie chciał psa..to zadzwoni. Nie musi tu czytać jak go od bezguścia wyzywamy. :eviltong:
  21. No właśnie jakoś cicho.... a sobota się zbliża :razz:
  22. moi kochani...spokojnie..na pewno znajdziemy im dom. ;)
  23. Ania...ja byłam pewna,że to już ustalone. [SIZE=4][COLOR=magenta][B]Ty Ania robisz allegro[/B][/COLOR][/SIZE]
  24. wszystko sięułozy...zobaczycie..a jak już Maksi się oswoi..to szybko ją wydamy, bo ona piekna dziewczynka
×
×
  • Create New...