-
Posts
2747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by solito
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Ci, Donwitow!:loveu: Uważam, że powinieneś zostać mianowany Ojcem Chrzestnym Dingusia /a przynajmniej Wujkiem/!:loveu: -
[quote name='justynavege']do Wrocka bedzie wiozł Robert z rotek_ Foksio musi być we Wrocku przed południem no chyba ze Ty cioteczko chcesz sie z Foksiem przejechać :)[/quote] Ja w sobotę mam dniówkę...:shake:, ale jakby trzeba było, to mój TZ może pojechać... chyba że Jo może go przyjąć już w piątek...?:razz:
-
[quote name='Ewusek']zmogła mnie choroba i dopiero dzisiaj odebrałam cyclosporyne od weta. Jutro pojedzie poleconym do cioteczki Solito :-) to jest 10 ml !!! zapomnialam dodac, ze powinna byc trzymana w temperaturze pokojowej !!![/quote] Dzięki, Ewusku!:loveu::loveu::loveu: Okazuje się, że Optimune jest tylko 3,5 g...:p
-
Malutkimi kroczkami, ale do celu...!!!:multi:
-
LADY na juz swoj dom...i jest szczęśliwa!!!
solito replied to RITA & DIANA's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia!:loveu: Riteczko, skąd ją znalazłaś? Asiorku, oby Twoje allegro pomogło jej tak szybko, jak Juniorkowi z Uciechowa...!:lol: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
solito replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Piękne oczy...:loveu: Ciekawe po kim ona ma takie oczęta...?:roll: -
Asiu, będzie dobrze! Najpóźniej po kilku dniach wszystko się unormuje... Wiem, że w tym momencie masz trzy światy z nimi, ale dacie radę! Na pocieszenie Ci powiem, że jak 4 miesiące temu zdecydowaliśmy się zatrzymać u siebie na stałe naszą tymczasowiczkę, ona dostała cieczkę... Niby nic takiego, tyle że my w mieszkaniu mamy jeszcze 2 psy! a mój mąż wyjechał...! Tak wariowali, że nawet na 2 minuty nie mogłam ich spuścić z oka /żeby stadko się nie powiększyło...:p/! Musiałam wszystkim pozakładać majtki!:evil_lol: Na szczęście po 2-ch tygodniach wszystko wróciło do normy...:lol:
-
Majawrc! Czy wiadomo co z sunią...?!
-
[quote name='yewcia1'][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3264/czarne1nk8.jpg[/IMG] a czy dziewczynki w te chłodne dni są jeszcze wypuszczane na wybieg?[/quote] Tak, tylko mają osłonięte wejście... Piękne są Czarnulki...:loveu:
-
mały Hectorek z wadą wzroku zostaje w DT!!!!!!
solito replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Widać, że Hekcio jest zdrowy, radosny i odważny!:lol: Każdy od czasu do czasu ma ochotę zaznać trochę wolności...!!!:evil_lol: -
I jak spacerek się udał...?!
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Justyna, czytałaś o tych lekach z ulotki, co przyniosłam od weta...? -
"Trafił swój na swego"...czyli Dżeki w nowym domu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Widzę, że "braciszek" mojej Laisy ma tak dobrze, jak jego "siostrzyczka"...:cool3: -
Cudowny...!!!:loveu: I taki szczęśliwy...!!!!:multi::loveu: