-
Posts
2747 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by solito
-
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze parę fotek MaLego, to wieczorkiem wkleję... -
Dalej zbieramy kaskę na hotelik!
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
solito replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki, Radku!:loveu: -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Izis, a co do wieku Dingusia - to na zaświadczeniu o szczepieniu z zeszłego roku /2006/ było napisane, że ma 13 lat, więc wychodzi na to, że teraz ma 14 lat! /ale na samym początku ci ludzie z firmy, którzy go oddawali mówili, że Dingo ma 15 lat...:p - dopiero potem dostaliśmy to zaświadczenie o szczepieniu.../ -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Radku, Patch, dzięki!:loveu: Będziemy pamiętać! -
[quote name='rotek_'][SIZE=4][COLOR=red]Foksio nie przypadł nowym właścicielom[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Trzeba na biegu szukać chociaż DT. albo przetransportować go do schroniska.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Właścicielom nie odpowiada żywiołowy charakter psa.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]robert prosi o pomoc w szukaniu domu[/COLOR][/SIZE][/quote] [B]Co???!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Dlaczego??!!![/B] [B]To co to znaczy:[/B] dziś raniutko dzwoniła do mnie przemila Pani Foksia i jest........... [B][COLOR=red]cudownie :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Fliper zaprzyjaznil sie ze staruszkiem Onkiem ktory mieszka u panstwa[/COLOR][/B] [B]panstwo planuja wizyte u weta kontrolnie :smile:[/B] [B]wszyscy szczesliwi a Fliper baaaardzo[/B] ????????????????
-
mały Hectorek z wadą wzroku zostaje w DT!!!!!!
solito replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że Hekcio zostaje u Babci!:multi: Właśnie to mi się marzyło! Pozdrawiam serdecznie Babcię! I wszystkich, którzy pomogli podjąć tę decyzję...!:loveu: /Donvitow;)/ -
Pokazuj się, Ślicznotko!:loveu:
-
[quote name='Madzik77']A co sie dizeje u Ciebie?[/quote] Od czterech miesięcy mam trzeciego psiaka /tzn.sunię/ i po powrocie do domu wszystkie 3 się cieszą, ale ona przebija radością wszystkie! /też podskakując w górę na metr..!:evil_lol:/ [B]Uważam, że 3 psy w domu, to jest potrójna radość!!!:multi:[/B]
-
mały Hectorek z wadą wzroku zostaje w DT!!!!!!
solito replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='piaskol'](oczywiście gdyby tego czuba tam nie było) ....[/quote] :-o ...a kto to...?! -
mały Hectorek z wadą wzroku zostaje w DT!!!!!!
solito replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*'].. On bidulek nie bedzie wiedzial,co sie dzieje,dlaczego go zabieraja,oj tyle stresu jeszcze przed nim.Zeby ten domek okazal sie najwspanialszym domkiem na swiecie!! Oczywiscie,zaraz po domku Pani Babci.[/quote] No właśnie...!:-( a może jednak Pani Babcia chciałaby go zatrzymać na stałe...:roll: -
LADY na juz swoj dom...i jest szczęśliwa!!!
solito replied to RITA & DIANA's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się psinko!:loveu: -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
solito replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myszko, dziękujemy!!!:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='A S I A']... I mamy też pierwsze radości - jak wróciłam wczoraj do domu i zobaczyłam taniec radości "Pani wróciła" w potrójnym wydaniu z podskokami Blinda na metr, w górę to jakoś tak cieplutko nasercu się zrobiło :iloveyou: i nawet 12 łap do wytarcia przed wejściem do domu to pestka.[/quote] To rozumiem...!:lol: Też teraz mam w domu to samo...!:loveu:
-
Yogi-Nasz ulubieniec !!! Wspaniały domek odnalazł w Strzegomiu
solito replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Justyna, wysłałam zdjęcia na tego maila, co mi podałaś... -
I co słychać w sprawie jajek Ramireza...?!;)