Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. [quote name='justynavege'] a coclosporyna nei wiem :oops: tylko jak ja podawać i czy samą ? czy ma byc skłądnikiem robionego leku?[/quote] Ja już dogadam to z moim wetem...
  2. [quote name='justynavege'] a bedzie Twoj Tezet w Uciechowie jutro lub pojutrze? to sie moze dogadają??[/quote] No to jakoś się dogadają...!
  3. Dziękujemy Ci, Donwitow!:loveu: Uważam, że powinieneś zostać mianowany Ojcem Chrzestnym Dingusia /a przynajmniej Wujkiem/!:loveu:
  4. [quote name='justynavege']do Wrocka bedzie wiozł Robert z rotek_ Foksio musi być we Wrocku przed południem no chyba ze Ty cioteczko chcesz sie z Foksiem przejechać :)[/quote] Ja w sobotę mam dniówkę...:shake:, ale jakby trzeba było, to mój TZ może pojechać... chyba że Jo może go przyjąć już w piątek...?:razz:
  5. [quote name='Ewusek']zmogła mnie choroba i dopiero dzisiaj odebrałam cyclosporyne od weta. Jutro pojedzie poleconym do cioteczki Solito :-) to jest 10 ml !!! zapomnialam dodac, ze powinna byc trzymana w temperaturze pokojowej !!![/quote] Dzięki, Ewusku!:loveu::loveu::loveu: Okazuje się, że Optimune jest tylko 3,5 g...:p
  6. [quote name='Molkas']Dziewczyny a czy nie ma innych ciut tańszych zamienników leków??? Pytałyście o to weta?[/quote] Optimune działa najlepiej! Zamiennikiem może być właśnie Cyclosporyna, a inne leki na tą dolegliwość są poprostu mało skuteczne, albo trzeba bardzo często podawać...:p
  7. Pucka, oczywiście, że podam je! Justyna, to jak się umówiłaś z Jo...? Kiedy trzeba go zawieźć do Wrocka? Czy Jo ma przyjechać...?:cool3:
  8. Malutkimi kroczkami, ale do celu...!!!:multi:
  9. Trzymamy kciuki! Polarna Legendo! Twój Aniołek jest boski!!!:loveu: A czy widziałaś już sunieczkę z takimi oczami...?! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92591[/URL]
  10. Śliczna sunia!:loveu: Riteczko, skąd ją znalazłaś? Asiorku, oby Twoje allegro pomogło jej tak szybko, jak Juniorkowi z Uciechowa...!:lol:
  11. Piękne oczy...:loveu: Ciekawe po kim ona ma takie oczęta...?:roll:
  12. Asiu, będzie dobrze! Najpóźniej po kilku dniach wszystko się unormuje... Wiem, że w tym momencie masz trzy światy z nimi, ale dacie radę! Na pocieszenie Ci powiem, że jak 4 miesiące temu zdecydowaliśmy się zatrzymać u siebie na stałe naszą tymczasowiczkę, ona dostała cieczkę... Niby nic takiego, tyle że my w mieszkaniu mamy jeszcze 2 psy! a mój mąż wyjechał...! Tak wariowali, że nawet na 2 minuty nie mogłam ich spuścić z oka /żeby stadko się nie powiększyło...:p/! Musiałam wszystkim pozakładać majtki!:evil_lol: Na szczęście po 2-ch tygodniach wszystko wróciło do normy...:lol:
  13. Majawrc! Czy wiadomo co z sunią...?!
  14. Dziś już 23.10... :roll: Wiadomo juz ile jeszcze brakuje...?
  15. [quote name='yewcia1'][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3264/czarne1nk8.jpg[/IMG] a czy dziewczynki w te chłodne dni są jeszcze wypuszczane na wybieg?[/quote] Tak, tylko mają osłonięte wejście... Piękne są Czarnulki...:loveu:
  16. Widać, że Hekcio jest zdrowy, radosny i odważny!:lol: Każdy od czasu do czasu ma ochotę zaznać trochę wolności...!!!:evil_lol:
  17. I jak spacerek się udał...?!
  18. [quote name='Ala&Zetka']Pirat ma już nowy dom!!!!!![/quote] :multi::multi::multi: Wspaniale!!!! A jaki?! Gdzie?! Można liczyć na jakieś fotki...?!:roll:
  19. Justyna, czytałaś o tych lekach z ulotki, co przyniosłam od weta...?
  20. [quote name='A S I A']... Rozmawiałam z właścielką hotelu Panią Bożenką, uważa,że niepotrzebnie się boję i muszą to poprostu ustalić ze sobą kto tu jest ważniejszy. Nie wiem co mi radzicie?...[/quote] Myślę, że P.Bożenka ma rację...
  21. [quote name='A S I A']...Pozdrawiam wszystkich przyjaciól Blinda. Myślę, że banerku już nie potrzebuje, my mu naprawdę nieba przychylimy.[/quote] Wspaniale!!!:multi: Dziękujemy, Asiu!!!:loveu::loveu::loveu:
  22. Wspaniale! Widzę, że "braciszek" mojej Laisy ma tak dobrze, jak jego "siostrzyczka"...:cool3:
  23. Cudowny...!!!:loveu: I taki szczęśliwy...!!!!:multi::loveu:
×
×
  • Create New...