Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. Bardzo się cieszę!!!! Asiu, dziękujemy!!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Mam jeszcze parę fotek MaLego, to wieczorkiem wkleję...
  3. Dalej zbieramy kaskę na hotelik!
  4. Trzeba zmienić tytuł! No i dział! - bo jest już w dziale "W nowym domu..."
  5. Izis, a co do wieku Dingusia - to na zaświadczeniu o szczepieniu z zeszłego roku /2006/ było napisane, że ma 13 lat, więc wychodzi na to, że teraz ma 14 lat! /ale na samym początku ci ludzie z firmy, którzy go oddawali mówili, że Dingo ma 15 lat...:p - dopiero potem dostaliśmy to zaświadczenie o szczepieniu.../
  6. Radku, Patch, dzięki!:loveu: Będziemy pamiętać!
  7. [quote name='justynavege']Solito gdziezes Ty ? :)[/quote] Cały weekend przepracowałam - niestety bez dostępu do neta...:p
  8. [quote name='Ewusek']doszły kropelki ???[/quote] Nie, jeszcze nie doszły...
  9. Co to za nieodpowiedzialni ludzie??!!!!!:angryy::angryy::angryy:
  10. [quote name='rotek_'][SIZE=4][COLOR=red]Foksio nie przypadł nowym właścicielom[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Trzeba na biegu szukać chociaż DT. albo przetransportować go do schroniska.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Właścicielom nie odpowiada żywiołowy charakter psa.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]robert prosi o pomoc w szukaniu domu[/COLOR][/SIZE][/quote] [B]Co???!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Dlaczego??!!![/B] [B]To co to znaczy:[/B] dziś raniutko dzwoniła do mnie przemila Pani Foksia i jest........... [B][COLOR=red]cudownie :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Fliper zaprzyjaznil sie ze staruszkiem Onkiem ktory mieszka u panstwa[/COLOR][/B] [B]panstwo planuja wizyte u weta kontrolnie :smile:[/B] [B]wszyscy szczesliwi a Fliper baaaardzo[/B] ????????????????
  11. Wspaniale, że Hekcio zostaje u Babci!:multi: Właśnie to mi się marzyło! Pozdrawiam serdecznie Babcię! I wszystkich, którzy pomogli podjąć tę decyzję...!:loveu: /Donvitow;)/
  12. Super, że Flipper się "przyjął"!:multi: Ta przesyłka to paczka z talerzykami dla Pucki... Ja nie oglądałam tego, ale oczywiście podpisałam: [FONT=Helvetica][SIZE=7]148885 Signatures Total[/SIZE][/FONT]
  13. Pokazuj się, Ślicznotko!:loveu:
  14. [quote name='Madzik77']A co sie dizeje u Ciebie?[/quote] Od czterech miesięcy mam trzeciego psiaka /tzn.sunię/ i po powrocie do domu wszystkie 3 się cieszą, ale ona przebija radością wszystkie! /też podskakując w górę na metr..!:evil_lol:/ [B]Uważam, że 3 psy w domu, to jest potrójna radość!!!:multi:[/B]
  15. [quote name='piaskol'](oczywiście gdyby tego czuba tam nie było) ....[/quote] :-o ...a kto to...?!
  16. [quote name='t_kasiek'] ------------------------------------------------------------------ już znalazłam foteczki i przeczytałam co nieco :) Ślicznie [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/6043/dscf2756gu8.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wspaniały!!!:loveu:
  17. [quote name='*zaba*'].. On bidulek nie bedzie wiedzial,co sie dzieje,dlaczego go zabieraja,oj tyle stresu jeszcze przed nim.Zeby ten domek okazal sie najwspanialszym domkiem na swiecie!! Oczywiscie,zaraz po domku Pani Babci.[/quote] No właśnie...!:-( a może jednak Pani Babcia chciałaby go zatrzymać na stałe...:roll:
  18. Pokazuj się psinko!:loveu:
  19. Myszko, dziękujemy!!!:loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='A S I A']... I mamy też pierwsze radości - jak wróciłam wczoraj do domu i zobaczyłam taniec radości "Pani wróciła" w potrójnym wydaniu z podskokami Blinda na metr, w górę to jakoś tak cieplutko nasercu się zrobiło :iloveyou: i nawet 12 łap do wytarcia przed wejściem do domu to pestka.[/quote] To rozumiem...!:lol: Też teraz mam w domu to samo...!:loveu:
  21. Justyna, wysłałam zdjęcia na tego maila, co mi podałaś...
  22. I co słychać w sprawie jajek Ramireza...?!;)
×
×
  • Create New...