Jump to content
Dogomania

solito

Members
  • Posts

    2747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by solito

  1. Mam nadzieję, że już niedługo... Bo zima tuż tuż...:-(
  2. [quote name='rotek_']... ja umieszczam go na forach myśliwskich.... moze to jest dobry pomysł[/quote] Myślę, że bardzo dobry!:razz:
  3. Izis... Biedny ten psiaczek...:placz: Mam nadzieję, że dzięki Tobie udało się go uratować!:-( Trzeba znaleźć kogoś ze Słupska...
  4. Umówiłam się z Bianką, u której jest karma, że postara się, żeby jej zięć przywiózł po niedzieli karmę do Uciechowa, albo umówimy się gdzieś w Dzierżoniowie
  5. ...i co u ślicznej suni...? [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2908/dsc06824ga7.jpg[/IMG]
  6. Tiger, i co? Znalazł się?! Co to znaczy "dziwne zaginięcie"?
  7. [quote name='yewcia1']Szukamy domu, ale mam nadzieję, ze Pani zmieni decyzję i że to chwilowa niemoc, afoksi bedzie bardzo kochany[/quote] Też mam taką nadzieję...
  8. ...a ja rano idę z moim Łapą do weta walczyć z tym cholernym guzem...:-( Mam nadzieję, że choć trochę pomogę Łapciuszkowi...
  9. Mi też się wydaje, że to tylko kwestia czasu..., ale żeby chociaż dali mu szansę...!:-(
  10. aaa, nie ważne - sprawdzam tylko czy mi się coś nie pokiełbasiło...;)
  11. ...a tak tylko miałam nadzieję, no ale trudno - trzeba poczekać...:roll:
  12. Pokazuj się, słoneczko!:loveu:
  13. Ux, świetnie!:loveu: /[SIZE=1]a foxterier nie pisze się przez x...?/:roll:[/SIZE]
  14. A widać już jakąś poprawę po Optimune..? Wiem, że efekty ponoć widać po 3 tygodniach, ale może...?
  15. [quote name='Donvitow']...Drugi raz bym postąpił identycznie i [B]tego warte jest szczęście Psa i Opiekunki i jej bliżkich [/B]które widziałem i z którego się cieszę.[/quote] [B]Święte słowa...!!!:loveu:[/B]
  16. [quote name='uxmal']oki wpiszę ze nie spełnił oczekiwań A co z kontaktem.?[/quote] Chyba dalej do Justyny... Bo nie wiadomo co ta obecna pańcia może nagadać... I koniecznie trzeba zmienić dział...!!!
  17. Dziś dostałam awizo... Jutro odbiorę, ale zawiozę do Uciechowa dopiero w środę, bo jutro jestem znowu cały dzień w pracy /i to bez neta...:p/ P.S. Tzn. zawiozę kropelki, a nie awizo...
  18. Ux, może napisać coś w stylu, że: "po jednym dniu państwo uznali, że nie spełnia ich oczekiwań...:angryy: Jakoś nie wierzę w tą agresję!
  19. Ux, nie wiem tylko, czy to zdanie: "podobno stał się agresywny" mu nie zaszkodzi... Ja nie zauważyłam u niego cienia agresji do ludzi! /a do psów się tylko odszczekiwał jak one szczekały na niego.../ On nie lubi tylko jak się go bierze na ręce, ale przytulać się lubi! /przynajmniej lubił to w Uciechowie.../
  20. Izis!:loveu: Wielkie dzięki!!!:Rose:
  21. [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2230/dsc02227zf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4331/dsc02219qj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1973/dsc02226yk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3213/dsc02220qq0.jpg[/IMG]
  22. Biedaczek przeciska się przez kraty - tak bardzo chce do człowieka...:-( [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1379/dsc02253bq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5626/dsc02214py3.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5327/dsc02254av4.jpg[/IMG]
  23. A ja uwielbiam patrzeć jak się mizia w trawie... Ja go głaszczę, a on na pleckach, z łapkami w górze wydaje dźwięki zadowolenia...!
×
×
  • Create New...