Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='GameBoy']dzwonilam do tego pana, ktorego nr podala mi Amiga ale Pan powiedzial, ze oddzwoni jutro wiec bede czekala na jakis sygnal[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Miejmy nadzieje ze dotrzyma słowa, zebym jej na marne nie wiozła do tej Warszawy:roll: Do zobaczenia jutro o 7:30 wyjeżdżam z Suwałk, w Wawie bede koło 12-13 wiec do 14 bede u Ciebie Gameboy:)[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Izuniu dzięki!!:multi:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='GameBoy']pisalam Ci juz i tutaj wczoraj i na Pw mam powtarzac?[/quote] Bez nerwów napisałam to przeciez zanim dostałam Twoje PW, juz wszystko wiem:roll:
  4. [quote name='kate89']elo elo ;) dawno mnie nie było bo maturki zdawałam i w piatek mam ostatnią,wiec zaczne pomału nadrabiac zaległości na Vegulcowym wątku :) widze ze u was jak zawsze śliczne zdjątka,ale jak znajde czas to sobie tu wszytko przeglądne co mnie ominęła.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kate!!!:multi::multi: Trzymam kciuki za piątek i czekamy na twój powrót:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='Izabela124.']Hej Dzieki za wczorajszy spacerek:multi::evil_lol: ALe ty jestes psychiczna :shake::eviltong::evil_lol: Jak mama wrci do domu to spytam sie jej[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja psychiczna? ja zdrowe dziecko jestem:diabloti: [/B][/COLOR] [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10213961&postcount=4201[/URL] jak zwykle.. doog[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki za kciukale!:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='GameBoy']osiedle wyzyny - przykro mi z powodu remontu nie mam jak Cie przenocowac[/quote] Nocleg mam zapewniony u Dorci z Miau tylko teraz jak ja sie przemieszcze z DC do Ciebie i od Ciebie na włochy?
  7. [quote name='deer_1987']A gdzie jej watek?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]tutaj [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108501&page=35[/url] :razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Kochanie :multi: Przyniosłam prezenta;) [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz032-3.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łaaa Kochanie dziękujemy!:multi: Jakie pięeęęękne zdjęcie:loveu: Dziewczęta trzymajcie kciuki , jutro jade do Warszawy zawieźć Lunkę:razz: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Gameboy - SUUPER!:multi: W takim razie ja prosto z dworca centralnego pojade do Ciebie z Luną, wsiade w 504 i mam jechać na osiedle wyżyn i na tym przystanku wysiąść tak? Jeszcze musze t jakoś zgrać z moim noclegiem, jeszcze nie wiem gdzie ja spać bede:shake:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10212243&postcount=4194[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10212234&postcount=4193[/URL] Czasami nie wytrzymuje z dogo...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] UUU moja siostra ma na imie Marta:multi: A Lunke wioze na nowy tymczas, transportem łączonym, ja ją do Wawy a ktoś tam z wawy do krakowa do Amigi :loveu: Może ktoś chce sie dorzucić na transport Luny?:evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [quote name='deer_1987']Co slychac u Was?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Deer:multi: U nas słychac to ze jutro jade do Wawy zawieźć Lunke:roll: Droga Deer, jak Ci na imie mła droga cioteczko?:oops:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='AMIGA']Niestety to jest osoba, która będzie skądś wracać, dlatego nie będzie się pchac w miasto. Ta godz. 19 to jest tak w przybliżeniu podana, bo tak jak pisałam już wcześniej - to może byc już godz. 18 a może też byc jakaś późniejsza godz. Dlatego mialam nadzieję, że znajdzie się jakas Warszawianka, która mogłaby na spokojnie odebrać Lunke od Ciebie do godz 12 a potem czekac na hasło na kiedy ma dostarczyc małą na tą nieszczęsną wylotówkę - Kielce \kraków[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra, najwazniejsze ze transport jest - teraz trzeba kołować zeby ja ktos przetrzymał - napisze do Selengi[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Hahahahha zuźka blablador:evil_lol::evil_lol: ZUZANKOWY MÓJ MISZCZU!! ja będe w środe w wawce, masz moze wolną chwilke dla swojego emdziolkowego ucznia czy raczej za dużo roboty masz wieczorkami?:razz:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='GameBoy']mieszka niedaleko ale psa odbierze, a wieczorem zajmie sie nim juz TZ chyba, ze bedziesz ok 19 to on juz bedzie w domu[/quote] Nie, bede koło południa w Wawie wiec mysle ze do 15 powinnam sie do Was doklepać z Luną. Czyli jakby co w środe do 15 powinnam być u Was. Jeszcze zobacze jak wszystko sie uda połączyć, jutro juz bedzie wszystko wiadomo.
  14. [quote name='GameBoy']jezeli przyjechalabys pociagiem na dworzec centralny to z DC do mnie jedzie 504 i 505, wysiadasz na przystanku osiedle wyzyny i jestes pod moim blokiem[/quote] A twoja kuzynka mieszka z Tobą/na twoim osiedlu? Wyslij mi tez swój dokładny adres bo juz nie wiem gdzie on jest, kiedys cos do ciebie wysyłałam ale juz nie wiem gdzie mam ten adres. Wiec jak mozesz to wyslij na PW. a te 504 i 505 to autobusy tak?:eviltong:
  15. [quote name='AMIGA']Teraz na wątku tej drugiej sunieczki pojawiła się inna propozycja transportu - od Selket - CYTUJĘ "To może i ja dorzucę swoją propozycję i mam nadzieję, że mnie nikt nie zje, jak na innym wątku :-( W piątek będę jechać do Warszawy po koteckę i z nią do Krakowa, a potem do Zabrza i znów do Warszawy z pieskiem. Jeśli by się udało to z chęcię wezmę Lunkę zwłaszcza, że znamy się wirtualnie z nią ;-) Aha, do Krakowa wjeżdżam od strony Kielc. Niestety w tej chwili nie mogę podać kosztów przejazdu ponieważ nie wiem ile będzie razem zwierzątek, im więcej tym taniej. Obecnie trasa wyniosłaby około 1000 - 1100 km, a koszt spalania to 35 zł/100 km. Jeśli się zgodzicie to byłoby 3 zwierzaczki. Może jeszcze ktoś by chciał skorzystać z transportu" Ale to nas nie urządza chyba, bo ta propozycja jest na piątek. A na moja propozycję nadal nie ma odpowiedzi osoby, która pisała na wątku transportowym, że szuka transportu z W-wy do Krakowa:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmmm piątek.... a jakby udało sie kogoś z wawy namówić zeby przechował Lune przez dwa dni? Mysle ze ktos by sie znalazł, przeciez to tylko czwartek i w piatek Selket by ją zabrała;) MOim zdaniem całkiem nie głupi pomysł bo jak tamci sie nei odzywaja to moze wyjsc na to ze wogóle nie bedzie transportu. A nikt z sątku mordeczki nei ma nr do tych ciotek co o tym tranporcie pisały?[/B][/COLOR]
  16. [quote name='GameBoy']juz wysylam[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ok dostałam, a jak masz na imie?? zadzwonie jutro jak bede wiedziała czy bede mieć transport na te kabaty, wiem ze moge tam chyba SKMką dojechać tak? Ale na jedno wyjdzie Kabaty nei są malutkie nie wiem czy bym znalazła to miejsce bo ja w warszawie byłam raptem 4-5 razy:eviltong: Ktos musiałby mi pomóc. Mysle ze znajdzie sie jakaś warszawska dogomanka coby oby mi pomogła:razz:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='agaciaaa']więcej sie z wami nie spotykam :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to?? NIE TO NIE !:diabloti:Bedziesz zalowac:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']No jestem, bo mnie ostanio chyba walnełaś:eviltong::evil_lol: [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Chyba Ci coś sie przewidziało:eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='Iza13']Heloł Emi :loveu: Wariatki o czym wy gadacie ?:crazyeye: Jakie duchy ? :evil_lol: Następnym razem jade z Wami pociągiem :razz: Też chce poznać Izę od drugiej strony :evil_lol: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heloł heloł:loveu: Nastepnym raazem to jak przyjedziecie do nas to pokazemy wam nasze ulubione miejsce do wywoływania duchow:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dobry wieczorek mówię ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Berek berek!:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='GameBoy']południe Wawy[/quote] Ok, jak mozesz wyslij mi na PW swoj nr com ok?
  19. [quote name='GameBoy']dziewczyny mnie do czwartku nie ma w Wawie, sama przechowuje w czwartek szczeniaka u Bożenki z dogo dopoki nie wroce szczeniaka trzeba bedzie dowiezc na Kabaty i stamtad tez odebrac, Magda, moja kuzynka sie nim zajmie, nie moge jej gonic na dworzec bo ona jest w 8 mcu ciazy! pies moze byc jutro to nie problem[/quote] A gdzie są kabaty bo ja nei rozpoznana??:shake:
  20. Pinczerko , rameczki cały czas nei doszły:roll:
  21. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images6.fotosik.pl/200/a3646b43bff15c00.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt: zezuś kochany:evil_lol:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='AMIGA']Ja uważam, że mamu nie "jeszcze" tylko "już tylko" dwa dni. Bo przecież trzeba jeszcze obgadac z osobą która będzie psy wiozła wszystkie szczegóły. Ta osoba to psiarz i nie straszne mu np zanieczyszczenie samochodu przez psiurki, ale psiury muszą być tak zabezpieczone, żeby nie było jakichś kłopotów. Bo on będzie jechał sam. Ja chcialam pożyczyć dla Luny transporterek, ale nie mam już go jak przekazać:shake:[/quote] Jakbyś coś wiedziała to dzwon do mnei bo ja jutro nei bede na dogo a w srode jakby co bede musiała jechać ...
  23. [quote name='Izabela124.']:diabloti::diabloti::diabloti: No właśnie, i nie bedzie chciała się z nami spotykac. A tak na poważnie to tak jakos gadałyśmy z emi o życiu i o swoich przeżyciach i wyszło na to, że jestem zdrowo walnieta i psychicznie chora:evil_lol: Ok. będę na was czekała:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czekaj czekaj:evil_lol: haha przyznałaś sie ze jestes walnieta:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Izabela124.']Bierz, bo ewelina nie idzie, bo u babci siedzi. Zajdz o 21:eviltong: [COLOR=DarkOrange][B]Ok wezme bicze i zajde o 21:15:diabloti:[/B][/COLOR] Oj tam, nie ma nic do mówienia. Po prostu nie jestem taką grzeczną zdiewczynką jakby się wydawało:eviltong::evil_lol: Ale wstydzę się ci mówic, bo nie będziesz chciała się ze mna zadwac:oops::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie mów bo sie z nami wiecej nei spotka:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...