-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]WRÓCIŁAM!!:multi: Witaski:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='AMIGA']Luniątko jest już u mnie. trochę nam zajęła czasu ta cała podróż, bo jeszcze musiałysmy najpierw odstawić Korę - onkę ze schroniska w Kłomnicach do hotelu pod Wieliczkę. Mała się starsznie boi wszystkiego, ze srachu mnie ugryzła jak ją chciałam na parkingu wziąć na ręce. Ale potem to już miód i lizanka odchodziły. Pierwszy moment w domu był cięzki, bo ona się bała, moje psiury chciały ją poznać, a ona szczekając uciekała po kątach. Ale juz się bawiła z Amigą, bo Bonuś na nią powarkuje, bo on jest stary i zdziwaczały pies schroniskowy. Oczywiście Luna zajmuje mejsce zarezerwowane do niedawna przez Bonusia, czyli pod moimi nogami pod biurkiem. Ale Bonuś to dżentelmen i jej nie przegania. Dzwoniłam do [B]Emdziolka,[/B] ale nie odebrała, więc sie nagralam na poczte. Bo chciałam się parę rzeczy podowiadywać - po pierwsze primo - co mała dotychczas jadła, bo nawet na wieczór nie mialam dla niej żadnego żarełka (my tu szczeniaczki do domków tymczasowych oddajemy z pierwszą porcją jedzonka, żeby można było ewentualnie powoli i stopniowo przestawiac maluszki na inną karmę) Po drugie primo - czy mała nie ma książeczki zdrowia? Po trzecie czy mała dostała zabezpieczenie przed kleszczami i innymi badziejstwami, bo nie chciałabym przedobrzyć, jeśli już to miała podane. No i melduję posłusznie, że załozyłam dzisiaj 90 zł za pordróż Lunki. A ze dzisiejsza podróż do tego schroniska ąż za Częstochowę mnie troche rabnęła po kieszeni, to bym bardzo prosiła o jakąś zrzutkę na Luniątko[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wybacz kochana ze tak długo nei odpisywałam - byłam w podrózy. Już jestem w domu. Wiec tak: Luna dostawała Royala junior a jak sie skończył to przez tydzień dostawała pedigree junior, zreszta ona jest wszystkożerna i nie wybredza wiec mozesz ja karmic wszystkim:) Po drugie - ma ksiazeczke tylko ze ja sie strasznie spieszyłam i zapomniałam wziaśc - wyslij mi swój adres - w poniedziałek rano wysle Ci ja:oops: Wystawie jakis bazarek zeby sie cos uzbierało za transport, ja jeszcze bede musiaa dla Izy oddać , a wogóle to mi szczena opadła jak dzisiaj za bilet 36zł zapłaciłam:crazyeye: a z Suwałk do wawy 27:roll:a z wawy do suwałk 36:roll: tak wiec razem na bilety wydałam 67zł a miałam 55 pozyczone wiec jeszcze z kasy bazarkowej musiałąm wybrac z konta zeby miec na powrotny:roll: Amiga wpłaciła 30 czyli potrzebuej jeszcze 30zł zeby oddać dla Izy i zeby zwrocilo mi sie z kasy na bazarkowe wysylki. Ale najwazniejsze że Luna jest juz u Ciebie bezpieczna i ze ja dotarłam do domu cała:evil_lol:Ide zmieniać tytuł;)[/B][/COLOR]
-
[quote name='patch75']emdziolek, jak sobie poradzilas w warsaw city? umowaialas sie z aneta?:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkOrange"]tak, odebrała mnie , jestem jej bardzo wdziezna, ale ona szybko chodzi ja za nia musialam biegac:eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='AMIGA'][B]Emdziolek[/B] - jesteś dzielna:loveu:. Ja chociaż taka stara, to Warszawy się boję jak ognia. Boję się tego pedu, ruchu. Choć Kraków przecież też jest zapchany, ale nie ma tu takiego pośpiechu[/QUOTE] [B][COLOR="#ff8c00"]A tutaj wszyscy wszedzie sie spiesza:roll: wogule to juz wszedzie trafiam bez problemu, zerkam na mape, patrze czym jest dojazd i wszystko jest cacy;) a jak Lunka sie zachowuje? nei placze za mną? Bo ja za nia tak:placz:[/COLOR][/B]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
czesc Selkeciku. Sprawdź sobie mape Wawy. Czy jutro o 10 pasuje Ci na moscie poniatowskiego? To jest przy samym wale miedeszyńskim:razz: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze:razz: Skąd masz muminka?:diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='Selket']Dobrze, napisz mi ten tel. A czy ta dziewczyna mobilna jest? Bo jak rozmawiałam z panią która bierze Lunkę na tymczas, zapomniałam niczek :oops:, to ustaliłyśmy, że ponieważ nie znam Krakowa to spoktamy się na prakingu pod Makro na Armii Krajowej, bodajże tak się ta ulica nazywa, i najlepiej, zeby wszyscy odebrali stamtąd zwierzaki.Mi samej też najbardziej taka wersja odpowiada :oops: Moje słoniki:mad: Zapisałam Twój nr ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Lunke bierze nasza droga AMIGA:loveu: Supergoga a za którego psiaczka płacisz? za mordeczke?[/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Planuję być w Wawie około 10, i zbierać pieski kolejno i kicię ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ok to mam nadzieje ze sie z tym wszystkim wyrobimy. Ps. Odrazu dam Ci twoje słoniki bo ich jeszcze nie wysłałam to wezme ze soba:eviltong: [/B][B]Bądź pod telefonem jakby co bede dzwonić Zostawiam swój nr wrazie co 692401224[/B][/COLOR]
-
Juzjest wszytsko wiadomo, bedzie trzeba zrobic zrzutke za transport Luny z Wawy- do Krawowa, potrzebna 100 i jeszcze bedzie brakowało mi 30zł za bilety moje do wawy , Amiga zaoferowała sie że dołozy mi 30zł czyli jeszcze 30zł bedzie trzeba zebrać bo ja pozyczyłam kase od Izabela124:roll: Ide spać. Jutro wielki dzień, 3majcie mocno kciuki!:loveu:
-
[quote name='patch75']emdziolek, dlaczego nei zadzwonilas dp anety i nei odwolalas dzisiejszej akcji? dzwonila do mnie z dworca, szukala Cie, jesli nadal potzrebujesz jej pomocy jutro czy kiedy indziej, zadzown do niej, tak mi powiedziala[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]przepraszam, byłam w szkole do 15:30 i dopiero doładowałam konto. Zadzwonie do niej w przeciagu godziny bo zaraz przyjdą goscie wiec nei łądnie tak dzwonić w gościach. Ale zadzwonie, obiecuje i ją przeprosze.[/B][/COLOR]
-
[quote name='AMIGA']Z watku Mordeczki wiem, że [B]selket[/B] jedzie i zabiera Mordeczke i kota. I że podobno był jeszcze jakiś inny pies, ale nie ma potwierdzenia, że ma jechac :wallbash::wallbash: A przecież i[B] emdziolek[/B] i ja pisałyśmy do niej na pv i cała akcja transportowa przeciez rozpoczęła się od Luny!!! Selket ma być po 22 godz na dogo.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dopiero po 22?:placz: Czy to musi wszytsko przebiegac tak późno? ja jutro na pociag nie wstane:roll:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] SELKECIKU PLISS POMÓŻ! Amiga daj mi link do wątku mordeczki [/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Ło matko, ależ mnie wystraszyła:shake::shake: Chyba zawału dostanę:placz::placz: Szkoda, ze wyjazd do Wawy nie wypalił, ale w piątek jedziesz? Vectra ma nowego psa:diabloti::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]jutro jade:diabloti: Wiem , Vectra ma muminka:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='AMIGA']I mnie jest głupio że tak to wszystko się potoczyło, ale naprawdę nie miałam na to żadnego wpływu:shake: Ale mam nadzieję, że w piątek już się sprawa sfinaluzuje. Gdyby tylko [B]selket[/B] się odezwała, czy nadal może nas poratować. Bo jak nie, to ja będę musiala kogos zorganozować do moich psów, bo runda Warszawa - Częstochowa- Kraków - Wieliczka (hotel psi) zajmie mi trochę czasu i moje psy tyle nie wytrzymają bez siusianka[/quote] Kurcze Selket była o 13 na dogo i nie odpisała mi nawet na PW a to takie ważne:placz:
-
Buuuuu:razz:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
selkeciku odpisz mi na PW bardzo Cie prosze -
-
[COLOR=DarkOrange][B]Wiec sytuacja wyglada nastepująco: jak juz wiecie transport nei wypalił. Oficjalnie wszystko jest przełożone na piątek - tzn ja pojade w czwartek i przenocuje z małą u Dorci z miau i w piatek jezeli sie uda to zabierze ją Selket a jak nei to Amiga po nią przyjedzie. tak więc GameBoy - pięknie dziekujemy Ci za tak spontaniczną chęć pomocy:loveu: No niestety sie nei udało, trzymajcie kciuki zeby w piątek wszystko było ok, jutro bede rozmawiać z Selketem i uzgodnimy cały transport. [/B][/COLOR]